Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Doktori ne rade svoj posao | EMS

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28792
Players nickname
Sakib Hrazze
Suspect ID
0
Date of violation
Aug 16, 2023
Time of violation
0
Proofs
https://youtu.be/-a7mE5000UQ

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
vidio sam par puta danas na radnom vremenu da nema doktora na salteru i sad sam ih snimio
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
605
vidio sam par puta danas na radnom vremenu da nema doktora na salteru i sad sam ih snimio
koliko si jadan covjek jas nmg forum warior samo cu ovo reci
kakci ljudi postoje poceli su kaciti za ovakve gluposti prije nekoliko covjek mene okacio jer sam pustio muziku boze me sacuvaj ti si jos gori vjeruj mi
 

Hrazze

G.O.A.T
Player
Joined
Aug 22, 2022
Messages
282
koliko si jadan covjek jas nmg forum warior samo cu ovo reci
kakci ljudi postoje poceli su kaciti za ovakve gluposti prije nekoliko covjek mene okacio jer sam pustio muziku boze me sacuvaj ti si jos gori vjeruj mi
tako je i meni bilo da su me kacili za svakakve gluposti, sad sam dosao i ja na red
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
605
tako je i meni bilo da su me kacili za svakakve gluposti, sad sam dosao i ja na red
ako je neko tebe koji kurac ti moras evo pogledaj juce me covjek okacio sto sam pustio muziku bas glupo,ako neko tebe ne moras ti njega i ja sam njega mogao okaciti jer je i on pustao muziku ali sta mi znaci sto ce on biti mjutaj 2h
jbg ja sam bio mjutan ali mu nisam vratio
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,834
Odbijeno

POV ni 2min , zamjena zaposlenika u EMS-u traje toliko , sta vise vidi se da je Bolnicar dosao na kraju
Takodje EMS nema radno vrjeme

Ukoliko se desi da primjetim da se ovo ponavlja i da traje vise minuta nazovimo neaktivnost organizacija ce biti upozorena​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom