Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved 𝐆𝐏 𝟔.𝟏𝟓/ 𝐅𝐚𝐢𝐥 𝐑𝐏 | 𝐅𝐈𝐁

Status
Not open for further replies.
Your ID
29848
Players nickname
Ivo Braun
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 21, 2023
Time of violation
17:50
Proofs
https://youtu.be/HKfsVSWES3s

AlexXx94

Player
Player
Joined
Nov 30, 2022
Messages
77
Svaka cast FIBu tako se to radi. A mene zanima zasto je dozvoljena familija po imenu nacistickog ukrajinskog bataljona Azov? Oni ne kriju da si nacisti. Koliko znam nacionalizam i rasizam su zabranjeni na serveru pa molim nekoga da reaguje. Isto vi krsite pravila sto govorite taocu da kleci, klecati sme samo pripadnik drzavne sluzbe, civili ne. Fail RP radite
 

LanaOblock

Player
Player
Joined
Apr 25, 2023
Messages
17
Svaka cast FIBu tako se to radi. A mene zanima zasto je dozvoljena familija po imenu nacistickog ukrajinskog bataljona Azov? Oni ne kriju da si nacisti. Koliko znam nacionalizam i rasizam su zabranjeni na serveru pa molim nekoga da reaguje. Isto vi krsite pravila sto govorite taocu da kleci, klecati sme samo pripadnik drzavne sluzbe, civili ne. Fail RP radite
prvo fam se zove po gradu ne po bataljonu a drugo svaka cast fibovcima na cemu fail rpu kaze imate 5 sekundi i krene rokat kao da je odbrojao 55 blokiranje taoca sa tjelom ne prihvatanje uslova teski fail rp :D
 

John Loco

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
134
Sve je po Pravilu od strane FIBa i Drzavni ali da se malo ozivi RP mogu to i drugacije Drzavne rijesiti i nekad se upustiti na RP ne samo na brojcanost pobiti .
 

Ficko Zambada

Player
Player
Joined
Dec 22, 2022
Messages
113
Zahtev da admin trazi POV 1 minut posle ovoga, saobzirom da je obaj lik uradio CL kao i jos 4 njegove kolege
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Taoc je bio spasen jos vam je brojano 5 sekundi,cim vi opalite prvi drazvni sluzbenik ima svo pravo da te UVOSTI BATE tako da prijatno dovidjenja.HAPSI MILICIJO
Kako ovaj covek lepo zbori :D Momci cim vam gospoda (kerovi) iliti policajci fib itd. uzmu taoca imaju pravo da vam rade sta god zele :D
 

LanaOblock

Player
Player
Joined
Apr 25, 2023
Messages
17
Burazerce,udarate kolima bez da se iko uplasio ili nesto drugo.Popraavljas kola sa pistoljem u ruci bez da izgovoris bilo sta.Cela porodica tera civila da kleci.Znaci motaj kablove,gasi porodicu.
i taoc je imao 5 pusaka na glavi pa nije slusao kada mu se reklo da se lepo stane kod vrata i digne ruke stajao je nasred prodavnice a i ja jednom nisam vidio nekog da se rpa kako je povrjeđen pogotovo oni koji rentaju bugattia pa se sa 380 zalete u tebe i jos te psuju nije tolko deep druze
 

Igor Furlan

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
370
Masovno krsenje pravila. Sve se vidi u dokazu. Molim da se kazne, hvala.
Kao prvo kršiš PG popravljaš sa revom auto kao drugo tražite ga da radi nešto što ne smijet točnije da kleči što može samo policija policajci su vas dobro zeznuli jer taoc je bio kod njih u sigurnim rukama trebao je neko izač i preogovarat sa njima taoc je bio kod njih an sigurnom a uostalom ne trebaš brojat na pljačku prodavnice a ako več misliš da su prekršil 6.15 onda razmisli malo da si i ti prekršio isto
 

LanaOblock

Player
Player
Joined
Apr 25, 2023
Messages
17
Kao prvo kršiš PG popravljaš sa revom auto kao drugo tražite ga da radi nešto što ne smijet točnije da kleči što može samo policija policajci su vas dobro zeznuli jer taoc je bio kod njih u sigurnim rukama trebao je neko izač i preogovarat sa njima taoc je bio kod njih an sigurnom a uostalom ne trebaš brojat na pljačku prodavnice a ako več misliš da su prekršil 6.15 onda razmisli malo da si i ti prekršio isto
gospodine forum warrioru kao sto se vidi na snimci da je jedno lice pokusalo da izađe iz prodavnice ali su fibovi agenti zablokirali izlaz tjelima sto nije realno jel su nasi mogli da pucaju i da rane i taoca i fibovce okrenute leđima u takvoj situaciji realno je da taoc dode ispred vrata i da klekne sa podignutim rukama puno realnije nego da stoji jel kad stoji moze da pobjegne sto dovodi do iste situacije gdje mi gubimo taoca a da kleci tehnicki nemoze samo da odsece jel se vidi da taoc vec od pocetka pljackanja fear rpa ili ti da ne slusa naredbe nasprem 5 pusaka uperenih u njega receno mu je da stane na vrata stajao je nasred prodavnice
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,907
Uzeli vam lagano profesionalno taoca , što je naravno u interesu FIB-a da spase istog

Vama koliko je krivo bilo jer ste neorganizovani i nesposobni ispalite prvi metak i FIB vas pobije

Kasnije koliko vas je to bolilo uradite svi latinicu i budete toliko jadni i okacite zalbu

Gdje POV kada ste svi latinicu uradili ?

Tišina !

Sad lijepo povucite žalbu ili cemo mi okaciti pov kada ste svi latinicu uradili i dobit ce warn vasa familija , a pazi lideru familije se to nece nikako svidjeti

Razmislite
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom