Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7062
Players nickname
Leox dior
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 24, 2023
Time of violation
0000
Proofs
https://streamable.com/l604e3

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Zahtjevam POV od ID 5267
Imate rok 8 sati​
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Zahtjevam POV od ID 5267
Imate rok 8 sati​
E Tefo legendo moja prvo POV se gelda detaljno te se time vidi da Leox stoji iza venta kojeg kroz kojeg se vide noge i može se pucat drugo Mujo je potvrdio da se smije bušit kroz vent
 

dominique Soldaddo

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
86
A mene samo zanima zasto pojedinci imaju po 12 sati da dostave a neki po 8 sati zar ne bi trebalo da bude za sve isto vreme da dostave pov ?
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
318
A mene samo zanima zasto pojedinci imaju po 12 sati da dostave a neki po 8 sati zar ne bi trebalo da bude za sve isto vreme da dostave pov ?
Ako se zahtijeva onako u vrijeme noci pred spavanje izmedju 22-02h valjda se dobija vise, a ovako ima cijeli dan za tih 8h
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
318
E Tefo legendo moja prvo POV se gelda detaljno te se time vidi da Leox stoji iza venta kojeg kroz kojeg se vide noge i može se pucat drugo Mujo je potvrdio da se smije bušit kroz vent
Ima pravo da zatrazi pov da vidi odakle ga je ubio i ako stoji ispred njega lik i sumnjiv mu je radi aim-a moze se zatraziti pov da se vidi je l sve cisto
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Ima pravo da zatrazi pov da vidi odakle ga je ubio i ako stoji ispred njega lik i sumnjiv mu je radi aim-a moze se zatraziti pov da se vidi je l sve cisto
Svi znamo zasto ga je reporto i ne pravi se pametan
 

leox1313

Player
Player
Joined
Jul 17, 2022
Messages
111
👍
 

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
Igrac nema nista sumnjovo (Dozvoljeno je busenje kroz ventove)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom