Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
148
Players nickname
Filip Brown
Suspect ID
39401
Date of violation
Aug 29, 2023
Time of violation
06:22
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=iUjMRsWDw-o

Filip Brown

Player
Player
Joined
Jul 15, 2021
Messages
27
Na snimku se moze videti kako me lik udara autom prvi put (07:49 minut), i drugi put namerno kako bi me ubio da me roba nakon toga (15:13 minut). Ne volim da prijavljujem, ali ne volim ni kad neko nece da se fajta fer...
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
217
Na snimku se moze videti kako me lik udara autom prvi put (07:49 minut), i drugi put namerno kako bi me ubio da me roba nakon toga (15:13 minut). Ne volim da prijavljujem, ali ne volim ni kad neko nece da se fajta fer...
Bato moj sam farbaš grafite +radiš PG ceo video, bolje povuci žalbu
 

ogiishaa1

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
178
Na snimku se moze videti kako me lik udara autom prvi put (07:49 minut), i drugi put namerno kako bi me ubio da me roba nakon toga (15:13 minut). Ne volim da prijavljujem, ali ne volim ni kad neko nece da se fajta fer...
Dostavi POV sa zvukom ovako ti nista ne znaci, jer se vidi da kada te je ubio si pricao nesto dok si mrtav (PG) i jos mozda si opsovao nesto. Tako da dostavi POV sa zvukom .
 

Filip Brown

Player
Player
Joined
Jul 15, 2021
Messages
27
Povlacim zalbu jer vidim da se neke osobe pronalaze u zalbi i ako ne bi trebale i zato sto me iskreno i briga za jedan rev i municiju robanu, a to za redux je smesno sto pricate jer je legalan na ovom serveru a za rev isto znaci ne znam zasto ne bi bio dozvoljen lol kakve mi beneficije donosi ako imam neon usp, glock ili obican rev, znaci to je samo radi ulepsavanja igre.Za zvuk necu ni da pominjem jer nema veze sa CR ili zalbom uopste tako da uzivajte forum warriors.
 

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
493
Povlacim zalbu jer vidim da se neke osobe pronalaze u zalbi i ako ne bi trebale i zato sto me iskreno i briga za jedan rev i municiju robanu, a to za redux je smesno sto pricate jer je legalan na ovom serveru a za rev isto znaci ne znam zasto ne bi bio dozvoljen lol kakve mi beneficije donosi ako imam neon usp, glock ili obican rev, znaci to je samo radi ulepsavanja igre.Za zvuk necu ni da pominjem jer nema veze sa CR ili zalbom uopste tako da uzivajte forum warriors.

Brate bolje briši taj rev i redux
Sa razlogom povlačila žalbu da nebi dobio ban budi legalan igrač i uživaj u igricu♥️
 

Filip Brown

Player
Player
Joined
Jul 15, 2021
Messages
27
Brate bolje briši taj rev i redux
Sa razlogom povlačila žalbu da nebi dobio ban budi legalan igrač i uživaj u igricu♥️
Nista se ti ne brini za mene ja sam legalan i od tog reduxa i reva ne dobijam nista tako da mi ne donosi beneficije i pitao sam vec admina o tome i rekao je da moze.
 

Raymond Malchiny

Player
Player
Joined
Mar 15, 2023
Messages
687
Prvi put se lepo vidi da ti usporavas a I vidis da vozim velikom brzinom te sudar ti je ne izbezan
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
217
Povlacim zalbu jer vidim da se neke osobe pronalaze u zalbi i ako ne bi trebale i zato sto me iskreno i briga za jedan rev i municiju robanu, a to za redux je smesno sto pricate jer je legalan na ovom serveru a za rev isto znaci ne znam zasto ne bi bio dozvoljen lol kakve mi beneficije donosi ako imam neon usp, glock ili obican rev, znaci to je samo radi ulepsavanja igre.Za zvuk necu ni da pominjem jer nema veze sa CR ili zalbom uopste tako da uzivajte forum warriors.
Nemoj da povlačiš ostavi žalbu da ti da se bućkaš na bahamima 60dana
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,299
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Zalba povucena.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom