Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
35127
Players nickname
Emir Frantelli
Suspect ID
32300
Date of violation
Aug 29, 2023
Time of violation
17.37
Proofs
https://imgur.com/a/iz37lsn

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
Sve je uzeo ali on je stavio neke stvari ali je i uzimao postepeno stvari ja sam tek familiu licnu otvorio pa su me izdali drugovi pa su me pokrali, zamolit cu da se igrac kazni.
 

Bogdan Armanii

Blocked
Blocked
Joined
Jun 2, 2023
Messages
127
Postovana administracijo,imao sam familiju i emir je bio zamenik.Mogao je viditi logove i slikao ih je jer smo se posvadjali.Nacjerao me je da izbrisem familiju jer je on mislio da je neznam voditi.Prodao sam mu kucu i on je otvorio svoju familiju.Okacio logove koje je mogao viditi jer je bio velik rank u moj.Pokusava mi smestiti ban.Odbio sam biti u njegovoj familije i on se naljutio i ovo okacio.Njegova familija nije ni bila osnovana kada sam uzimao stvari iz mojih auta.imam dokaz kad mi je govorio da izbrisem familiju:
 

Bogdan Armanii

Blocked
Blocked
Joined
Jun 2, 2023
Messages
127
Postovana administracijo,imao sam familiju i emir je bio zamenik.Mogao je viditi logove i slikao ih je jer smo se posvadjali.Nacjerao me je da izbrisem familiju jer je on mislio da je neznam voditi.Prodao sam mu kucu i on je otvorio svoju familiju.Okacio logove koje je mogao viditi jer je bio velik rank u moj.Pokusava mi smestiti ban.Odbio sam biti u njegovoj familije i on se naljutio i ovo okacio.Njegova familija nije ni bila osnovana kada sam uzimao stvari iz mojih auta.imam dokaz kad mi je govorio da izbrisem familiju:
Takodje se na ovoj sliki vidi kako me je banovo sa njegovog diskord servera za familiju jer nisam hteo uci kod njega.Zamolio bih da se kazni igrac 35127 za pokusaj smjestanja bana.Takodje bih zamolio administraciju da provere logove kad je napravljena njegova familija i kad sam uzimao stvari.
 

Marko412

Player
Player
Joined
Jun 19, 2023
Messages
31
Ja sam svedok nemam dokaze ali sam ja bio u familiji sve sto je uzeo i stavio bilo je njegovo.
 

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
rp slike granda sve govori i vidi se na kome se vodi fam
postovana administracio vama je da odlucite i zelim da se igrac id 32300 kazni
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Osoba koju ste prijavili za kradju nje mogla da krade, jer je bila vlasnik familije i kuce, samim tim skladiste je bilo njegovo ne vase.
  • S obzirom da vi niste bili lider te porodice bili u momentu kojem ste dostavili dokaze, ova zalba se ne uvazava.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom