Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
42345
Players nickname
Voyager Omnius
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Aug 30, 2023
Time
16:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/469050/

Voyager Omnius

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
4
abrahame imam pitanje i nadam se da se nece uvrediti niko samo me zanima jedna stvar. Koja je poenta da kacim zalbu za moj jail ili upozorenje? Bila je situacija gde je admin ocito pogresio, ja sam postavio zalbu na admina i dobio sam odgovor da ce mi jail biti skinut? I sta da radim? Kad sam mogao da odlezim kaznu jos 10 puta do vaseg pregledavanja zalbe. Nije mi skinut jail jer sam odlezao kaznu, isto tako mi je jednom warn bio skinut 6 dan a 7 dana traje. Sta ja imam od toga sto ce neki admin tamo koji ne zna pravila biti upozoren kad ja 6 dana nisam bio u oragnizaciji. Samo me zanima koje je pravilo za pregledavanja zalbi? Da li se gledaju kada dodju do 3,4 strane? Ili je pojenta da kupim GC da bi skinuo upozorenje? Stvarno ne znam kako isterati pravdu ovde vise kad se raspadam od cekanja za nesto za sta nisam kriv, jos mi visi admini to potvrade. Bezveze.
Vec sam postavio ovu zalbu bio. Rejected - RS Forum Problem | Abraham Elkhabib ali mi je Muja Simba odbijo zobg neispravnog formata. Ne znam koji drugi format da stavim kad sam lepo u naslov stavio koji me problem muci i ne ynam kako da ga nazovem drugacije. Samo me zanima abrahame kako to funkcionise i da li vas je briga za igrace uopste.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom