Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
15277
Players nickname
Leonardo Petrovic
Administrators nickname
SASHA_YEAGER
Date
Feb 4, 2022
Time
16:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=pGNeaA2Rctw

Leonardo1406

Player
Player
Joined
Sep 5, 2021
Messages
178
Pozdrav moje ime je Leonardo
Sinoc sam igrao na grand rp kada me je FIB (failo rp) zamoljen sam od strane administratora da upload video link koji potvrduje fail RP FIB-a naravno to sam i ucinio kao potvrdu.
Pogledajte detaljno video i vidit ce te o kakvom toksicnom ponasanju FIB-a pricam
prilikom tog desavanja izjavio sam nekakve stvari u ljutnji koji nisu isli u (IN-GAME VOICE CHAT) koje mozete i vidjeti prilikom izgovaranja moj in game voice je bio iskljucen 8:50 u videu kao i sto mozete vidjeti.

Za svoje ispade sam se vec ispricao i te veceri jer sam bio uzrujan. To mozete i vidjeti na forumu

Ne vidim razlog odluke administratora da me se bana na 7 dana zbog komentara izmedu moji prijatelja koji nisu bili u in-game voice nego su bili na discordu na zasebnom voice serveru.
Odluku koju je administrator izdvojio i krivo zakljucio pa u konačnici presudio.

Smatram da nisam kriv za odluku koju je administrator presudio i smatram da je to velika greska od strane administratora

Ja vas molim da me odbanate tako da mogu nastaviti roleplayat na serveru.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom