Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44561
Players nickname
Pac Pacic
Suspect ID
2991
Date of violation
Aug 31, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/1aO-vfzjVQA

Fedrov

Player
Player
Joined
Aug 16, 2023
Messages
35
Druže na kom liku pucaš u drvo 20 metara od lika, metkovi te pogađaju sa leve strane ti hitaš drvo i daješ 47 ko zna kome. I šta ti je sa rezolucijom što igraš na 2 pixela??
ma pusti ga vidis da se plasi da prihvati da ima cheat strah ga 60 dana nek pokaze fino pov da se sve lepo vidi kako pucas u krov i pogacas coveka
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
postoji ti jedna stvarcica u grandu koja se zove recoil. vjerojatno ga vi nemate jer svi koristite cheat
Kakve veze ima recoil sa time što pogađaš čoveka 20 metara od njega kroz zid. Vidim baš se razumeš u recoil. Recoil ti je pattern kako metkovi idu prilikom rafala iz puške i služi da naučiš spray (primer csgo) A ti ovde hitaš jedan metak iz reva. Zamolio bih te da ne pričaš o nečemu o čemu nemaš blage veze
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
a i pogresio si naslov treba da stavis. KORISTIO SAM CHEAT ALI OCU DA SMESTIM BAN JACOJ FAMILIJ
AHHAHA Smesno mi je sto govorite da nema ruke ali govorite za ovaj Hit da je Cheat, stvarno jeste komičari sada vidim i zasto su vas tako nazvali, a ocigledno vas teletabis iz Crewa nema POV ovoga pa sada plačete na forumu i pokusavate da okrenete temu, on da ima cheat sigurno ne bi postavio POV na forum nije lud toliko, plus steta sto ce vas lik da dobije ban jer nema POV i jer ste vi ti koji cheatujete, ZZ, nema sta vise da se kaze.
 

Fedrov

Player
Player
Joined
Aug 16, 2023
Messages
35
AHHAHA Smesno mi je sto govorite da nema ruke ali govorite za ovaj Hit da je Cheat, stvarno jeste komičari sada vidim i zasto su vas tako nazvali, a ocigledno vas teletabis iz Crewa nema POV ovoga pa sada plačete na forumu i pokusavate da okrenete temu, on da ima cheat sigurno ne bi postavio POV na forum nije lud toliko, plus steta sto ce vas lik da dobije ban jer nema POV i jer ste vi ti koji cheatujete, ZZ, nema sta vise da se kaze.
nece da dobije ban jer si ti glup ko stonoga vidi se u pov da ga je sa ledja ubio a i ako ga stavi zalba na admina iste sekunde
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
328
AHHAHA Smesno mi je sto govorite da nema ruke ali govorite za ovaj Hit da je Cheat, stvarno jeste komičari sada vidim i zasto su vas tako nazvali, a ocigledno vas teletabis iz Crewa nema POV ovoga pa sada plačete na forumu i pokusavate da okrenete temu, on da ima cheat sigurno ne bi postavio POV na forum nije lud toliko, plus steta sto ce vas lik da dobije ban jer nema POV i jer ste vi ti koji cheatujete, ZZ, nema sta vise da se kaze.
Momci moji komicari predlozio bih vam da obrisete familiju i da svako iz komicarske fam ode svojim putem jer vas je sa ovime Vuk vec dovoljno unistio
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Momci moji komicari predlozio bih vam da obrisete familiju i da svako iz komicarske fam ode svojim putem jer vas je sa ovime Vuk vec dovoljno unistio
Vidim po rejdovima baš nas uništavate 😂 uskoro ćete u minus koliko nas uništavate. Što si nervozan bato 😃 a lepo smo hteli da van pomognemo sa stvarima da se lepo odselite , a vi niste hteli težak bezobrazluk. Sad moramo ovakoo na silu, baš nije komšijski 😄 ja znam da bi vi želeli da nas nema, ali mi vas toliko volimo da ne želimo nikad da vas napustimo 💘 uzmite imunitet ako imate bodove niste skoro 😂
 
Last edited:

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
328
Vidim po rejdovima baš nas uništavate 😂 uskoro ćete u minus koliko nas uništavate. Što si nervozan bato 😃 a lepo smo hteli da van pomognemo sa stvarima da se lepo odselite , a vi niste hteli težak bezobrazluk. Sad moramo ovakoo na silu, baš nije komšijski 😄 ja znam da bi vi želeli da nas nema, ali mi vas toliko volimo da ne želimo nikad da vas napustimo 💘 uzmite imunitet ako imate bodove niste skoro 😂
Pa zapravo ne vidis na rejdovima a mi nevidimo ni vas jer kao prvo nikada nemate balans kada smo spremni a i nesto niste nas napadali skoro predlozio bih samo vama da uzmete imunitet
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Vidim po rejdovima baš nas uništavate 😂 uskoro ćete u minus koliko nas uništavate. Što si nervozan bato 😃 a lepo smo hteli da van pomognemo sa stvarima da se lepo odselite , a vi niste hteli težak bezobrazluk. Sad moramo ovakoo na silu, baš nije komšijski 😄 ja znam da bi vi želeli da nas nema, ali mi vas toliko volimo da ne želimo nikad da vas napustimo 💘 uzmite imunitet ako imate bodove niste skoro 😂
Iskreno da ti kazem zabole me kurcina za te rejdove, kao licnost familije mislim da ste najjadniji ikada, cak i sto se raidova tice isti smo u njima jedan dan vi nas dobijete jedan dan mi vas, nebitno ali ovako inace jako ste smesni jer ste glupi.
 

Sunjalica

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
35
Komicari poceli koristiti funny rev.
Lik ne mozes ovo reportat sramota je
1. Ocigledno ti imas nesto gađas kroz zid 47..
2. Stojis u mjestu i hilas sa 2 na 53 hp-a
3. Vidi odskle dolazi metak
4. Akd si orekuo kameru vidi se lik na stepenicama
I onda kao ima funny rev 🤔 jako zanimljivo... Sad da se ne sramotis ili skloni zalbu ili dostavi pov par sekundi prije da mi vidimo kako je se desio taj 47 na pocetku 🤔🤔🤔. Sve u svemu nice try.


By : 𝕊𝕦𝕟𝕛𝕠 𝕊𝕙𝕒𝕜𝕦𝕣
 

Vuk Sakal

Player
Player
Joined
Jul 3, 2023
Messages
50
Lik ne mozes ovo reportat sramota je
1. Ocigledno ti imas nesto gađas kroz zid 47..
2. Stojis u mjestu i hilas sa 2 na 53 hp-a
3. Vidi odskle dolazi metak
4. Akd si orekuo kameru vidi se lik na stepenicama
I onda kao ima funny rev 🤔 jako zanimljivo... Sad da se ne sramotis ili skloni zalbu ili dostavi pov par sekundi prije da mi vidimo kako je se desio taj 47 na pocetku 🤔🤔🤔. Sve u svemu nice try.


By : 𝕊𝕦𝕟𝕛𝕠 𝕊𝕙𝕒𝕜𝕦𝕣
Bato na eventima i OOC stvarima pise pravilo da moras imati POV, tako da on i da nema cit svakako paco ima pravo da ga kaci za “possible cheat” ako nema POV on je kriv i tjt.
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
328
Lik ne mozes ovo reportat sramota je
1. Ocigledno ti imas nesto gađas kroz zid 47..
2. Stojis u mjestu i hilas sa 2 na 53 hp-a
3. Vidi odskle dolazi metak
4. Akd si orekuo kameru vidi se lik na stepenicama
I onda kao ima funny rev 🤔 jako zanimljivo... Sad da se ne sramotis ili skloni zalbu ili dostavi pov par sekundi prije da mi vidimo kako je se desio taj 47 na pocetku 🤔🤔🤔. Sve u svemu nice try.


By : 𝕊𝕦𝕟𝕛𝕠 𝕊𝕙𝕒𝕜𝕦𝕣
brate moj malo pogledaj bolje imas tamo pov malo ranije i vidi se nisan na liku koji je u tom trenu peeko
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom