Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44561
Players nickname
Pac Pacic
Suspect ID
2991
Date of violation
Aug 31, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/1aO-vfzjVQA

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
BEZ GRAFICKE HAHAHAHAHASHAHASHAHAHASHAHAHA al je ovaj bistar zanima me kako mu radi ekran :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Au al si mi pametan komicaru nikada nisi cuo za nesto sto se zove integrirana graficka? Ako nisi mogu ti objasnit u jednoj recenici. Ovako to ti je kada tvoj procesor sluzi kao graficka tako da zapravo mu moze sve raditi ali slabije a ti si mamin ili tatin sin koji u zivotu nije zaradio ni centa niti budes jer sve sto imas dobijas od roditelja koji su te razmazili i sada se kaju
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Au al si mi pametan komicaru nikada nisi cuo za nesto sto se zove integrirana graficka? Ako nisi mogu ti objasnit u jednoj recenici. Ovako to ti je kada tvoj procesor sluzi kao graficka tako da zapravo mu moze sve raditi ali slabije a ti si mamin ili tatin sin koji u zivotu nije zaradio ni centa niti budes jer sve sto imas dobijas od roditelja koji su te razmazili i sada se kaju
Sve mu radi slabije sem hitboxa 🤣 ajde ne baljezgaj nego vežbajte to pucanje kroz zidove vidiš da vam super ide
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
Sve mu radi slabije sem hitboxa 🤣 ajde ne baljezgaj nego vežbajte to pucanje kroz zidove vidiš da vam super ide
Vidis kako prevrces temu jer ni sam ne znas sta je integrirana graficka radje umjesto da se ovdje svadjas sa nama o tome da mi imamo hitboxe a nemamo radje idi obrazuj sebe i te NPC-eve tvoje o tehnologiji i ostalim stvarima 21-og stoljeca
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Vidis kako prevrces temu jer ni sam ne znas sta je integrirana graficka radje umjesto da se ovdje svadjas sa nama o tome da mi imamo hitboxe a nemamo radje idi obrazuj sebe i te NPC-eve tvoje o tehnologiji i ostalim stvarima 21-og stoljeca
Ja ne prevrćem temu poslao sam sliku gde se jasno vidi da tvoj drugar pogađa našeg igrača kroz zid, vrlo moguć hitbox. Nema tu ja šta da prevrćem niti da se svađam, svađaš se sam sa sobom.Hitbox ima lik velik kao kuća i to ću vrlo brzo i dokazati, lik igra na 0 fpsa kao što kažeš, kretnja mu je ultra očaj jedva se okreće ali zato nabada glavu preko pola mape kroz zid. Sa tim kompom sa integrisanom grafikom na laptopu ne bi mogao da opali metak a kamoli da ovako hita, nego ajde da smanjim grafiku na 0 pixela da se ne vidi hitbox jer je sve u pixelima i jedva se bilo šta vidi. Jel ti stvarno misliš da su svi koji igraju ovu igru debili, a ti pametan?? A o mom obrazovanju apsolutno nisi kompetentan da pričaš, nisi prošao pored tehnologije...a pričaš o tome. Ne umete da podesite igricu i da snimate u HD a hoćete sa igrate...
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
Ja ne prevrćem temu poslao sam sliku gde se jasno vidi da tvoj drugar pogađa našeg igrača kroz zid, vrlo moguć hitbox. Nema tu ja šta da prevrćem niti da se svađam, svađaš se sam sa sobom.Hitbox ima lik velik kao kuća i to ću vrlo brzo i dokazati, lik igra na 0 fpsa kao što kažeš, kretnja mu je ultra očaj jedva se okreće ali zato nabada glavu preko pola mape kroz zid. Jel ti stvarno misliš da su svi koji igraju ovu igru debili, a ti pametan?? A o mom obrazovanju apsolutno nisi kompetentan da pričaš, nisi prošao pored tehnologije...a pričaš o tome. Ne umete da podesite igricu i da snimate u HD a hoćete sa igrate...
Evo opet komicara koji ne razumije da nemaju svi para za Pc koji moze da snima u HD i da u isto vrijeme runa igricu u dobrom FPS+-u a za hitbox nije istina jer si upravo sa tim svojim da nemozemo snimat u HD dokazao to da nema hitbox jer je ocito da se na snimci vidi lik ali vrlo lose a ti pretpostavljam nosis vrlo veliku dioptriju i gledas ovo bez naocala pa ne mozes vidjeti lika koji taman malo peeka
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Evo opet komicara koji ne razumije da nemaju svi para za Pc koji moze da snima u HD i da u isto vrijeme runa igricu u dobrom FPS+-u a za hitbox nije istina jer si upravo sa tim svojim da nemozemo snimat u HD dokazao to da nema hitbox jer je ocito da se na snimci vidi lik ali vrlo lose a ti pretpostavljam nosis vrlo veliku dioptriju i gledas ovo bez naocala pa ne mozes vidjeti lika koji taman malo peeka
Ne ti očigledno ne kapiraš ništa jer verovatno imaš 10 god max, ne vredi komunicirati sa tobom. Tako da ću prekinuti svaki vid pokušaja konverzacije sa tobom... Nabijajte banove warnove šta god vas čini srečnim, srećno vam sa tim. Neću vam više davati na značaju jer očigledno da nema svrhe... Veliki pozdrav forumaši
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
Ne ti očigledno ne kapiraš ništa, ne vredi komunicirati sa tobom. Tako da ću prekinuti svaki vid pokušaja konverzacije sa tobom... Nabijajte banove warnove šta god, srećno vam sa tim. Neću vam više davati na značaju jer očigledno da nema svrhe... Veliki pozdrav forumaši
Jesi li siguran da smo mi forumasi nekako mi se cini da si ti ovdje onaj koji imas najvise poruka a nemoj zaboravit na to da je Pac bio i admin pa je odgovarao na zalbe i ima 150 poruka manje pa sad pogledaj ko je forum warrior
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Jesi li siguran da smo mi forumasi nekako mi se cini da si ti ovdje onaj koji imas najvise poruka a nemoj zaboravit na to da je Pac bio i admin pa je odgovarao na zalbe i ima 150 poruka manje pa sad pogledaj ko je forum warrior
Druže imate 20 žalbi dnevno smorili ste celu planetu, a kamoli ljude na serveru... A taj paco stručnjak da je znao pola jednog pravila bio bi i dalje admin ne bi ga šutnuli u bulju jer je verovatno zloupotrebljavao položaj, pa se sad izdrkava silovanjem foruma. Lik koj ulazi u igru i ceo rp mu je da dođe do vrata i viče komičari...bez ikakve poente i rpa, klasičan bejtaš. Nego želja za nabijanjem warna/bana jer je iskomplexiran na max.
 

LJIDER

Player
Player
Joined
Jul 1, 2022
Messages
105
Evo opet komicara koji ne razumije da nemaju svi para za Pc koji moze da snima u HD i da u isto vrijeme runa igricu u dobrom FPS+-u a za hitbox nije istina jer si upravo sa tim svojim da nemozemo snimat u HD dokazao to da nema hitbox jer je ocito da se na snimci vidi lik ali vrlo lose a ti pretpostavljam nosis vrlo veliku dioptriju i gledas ovo bez naocala pa ne mozes vidjeti lika koji taman malo peeka
Care u današnjem svetu je toliko mogućnosti za rad, posla je bilo, a sad ga je još više. Nek zaradi, nek kupi komp, nek brate kupi motor nek se vozi i zabavlja se brate hvala Bogu danas je lako zaraditi jer je mnogo mogućnosti samo se trebaju naći.
 

LJIDER

Player
Player
Joined
Jul 1, 2022
Messages
105
Care u današnjem svetu je toliko mogućnosti za rad, posla je bilo, a sad ga je još više. Nek zaradi, nek kupi komp, nek brate kupi motor nek se vozi i zabavlja se brate hvala Bogu danas je lako zaraditi jer je mnogo mogućnosti samo se trebaju naći.
Uostalom pc koji može lijepo pokretazi gta košta 600 dolara brate
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
Druže imate 20 žalbi dnevno smorili ste celu planetu, a kamoli ljude na serveru... A taj paco stručnjak da je znao pola jednog pravila bio bi i dalje admin ne bi ga šutnuli u bulju jer je verovatno zloupotrebljavao položaj, pa se sad izdrkava silovanjem foruma. Lik koj ulazi u igru i ceo rp mu je da dođe do vrata i viče komičari...bez ikakve poente i rpa, klasičan bejtaš. Nego želja za nabijanjem warna/bana jer je iskomplexiran na max.
Ko je tebi rekao da su njega izbacili iz administracije? Dacu ti ja odgovor nitko. Poznajem ga dugo i znam kao prvo da se malo vratim na hitbox da ga nikad nebi imao a kao drugo sam je izasao iz admina jer ga je jednostavno smorilo a ti tu nesto pricas oko pravila i admina a i sam znas da nebi proso ni PC check zbog softwercica koje imas a kamoli iti jedno pravilo da bi znao a sad za bejt ga kacite ali opet i vi krsite pravila da brojite nekome na cesti:LOL:
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
Uostalom pc koji može lijepo pokretazi gta košta 600 dolara brate
Ali ti razumijes da mozda nije u prilici da zaradi mozda zivi u prostorima gdje je jako tesko zaraditi mozda nije dovoljno star za takvo zaradjivanje na koje mislis ima jos puno razloga ali dzabe da ti ih sve govorim kad nista ne shvacas
 

LJIDER

Player
Player
Joined
Jul 1, 2022
Messages
105
Ali ti razumijes da mozda nije u prilici da zaradi mozda zivi u prostorima gdje je jako tesko zaraditi mozda nije dovoljno star za takvo zaradjivanje na koje mislis ima jos puno razloga ali dzabe da ti ih sve govorim kad nista ne shvacas
Brate imam 15 godina rsdim kod automehaničara se bodeš
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Ali ti razumijes da mozda nije u prilici da zaradi mozda zivi u prostorima gdje je jako tesko zaraditi mozda nije dovoljno star za takvo zaradjivanje na koje mislis ima jos puno razloga ali dzabe da ti ih sve govorim kad nista ne shvacas
Ali je zato ultra bezobrazan i kurčevit da namešta ljude jer živi u teškim uslovima jel tako?
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
Ali je zato ultra bezobrazan i kurčevit da namešta ljude jer živi u teškim uslovima jel tako?
Nisam rekao da zivi u teskim uslovima nego u mjestu koje nije razvijeno i gdje nema toliko prilika da zaradi a za kurcenje to svi radimo i radicemo i nemoj tu pokusat ispast mila dusica jer nisi ni ti niti cijela tvoja fam svi se tvoji kurce i kurciti ce se isto kao i mi
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Nisam rekao da zivi u teskim uslovima nego u mjestu koje nije razvijeno i gdje nema toliko prilika da zaradi a za kurcenje to svi radimo i radicemo i nemoj tu pokusat ispast mila dusica jer nisi ni ti niti cijela tvoja fam svi se tvoji kurce i kurciti ce se isto kao i mi
Svi smaramo po forumu i bejtamo ljudima ispred fam kuća, da bi izazvali kršenje pravila ne bih baš rekao. Vidim da to vi svakodnevno radite jer nemate drugi način, jer ic dobijete preko pičke svaki put kad probate nešto. Druže mi nismo bejtaši kao vi i forum smarači. Bolje dođite nekad na neki bizwar nevidljivi ste. Mi što se kurčimo ic je naš rp bande, ne dolazimo kao balavci od 10 god i vrištimo "KOMIĆARI KOMIĆARI". Ali nema frke ubuduće ću vas kačiti svaki put da ljudi vide kakvi ste rperi opasni, jer za takve kao vi ne postoji drugi način da skapirate šta je rp
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
Svi smaramo po forumu i bejtamo ljudima ispred fam kuća, da bi izazvali kršenje pravila ne bih baš rekao. Vidim da to vi svakodnevno radite jer nemate drugi način, jer ic dobijete preko pičke svaki put kad probate nešto. Druže mi nismo bejtaši kao vi i forum smarači. Bolje dođite nekad na neki bizwar nevidljivi ste. Mi što se kurčimo ic je naš rp bande, ne dolazimo kao balavci od 10 god i vrištimo "KOMIĆARI KOMIĆARI". Ali nema frke ubuduće ću vas kačiti svaki put da ljudi vide kakvi ste rperi opasni, jer za takve kao vi ne postoji drugi način da skapirate šta je rp
Malo si fulal cak ovi tvoji nas bejtaju tako sto nas "snimaju" sa animacijom kamere isl i dolaze nam na posjed a kad krenemo brojat bjeze skroz do paleto baya tako da nismo mi jedini i opet govorim nemoj pokusavat sad da ispadnete dusice
 

DarioRadio

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
92
Au al si mi pametan komicaru nikada nisi cuo za nesto sto se zove integrirana graficka? Ako nisi mogu ti objasnit u jednoj recenici. Ovako to ti je kada tvoj procesor sluzi kao graficka tako da zapravo mu moze sve raditi ali slabije a ti si mamin ili tatin sin koji u zivotu nije zaradio ni centa niti budes jer sve sto imas dobijas od roditelja koji su te razmazili i sada se kaju
pa znaci da ima integriranu graficku, on je napisao da NEMA graficku... znao sam ja od pocetka sta on misli nego mi je bas gust zajebavat vas kidexe pa vas malo lozim... a ovo sta si napiso drugo je vrlo smijesno jer znam da u svojih 19 godina zivota sam vise radio i vise zaradio nego kolko ces ti u 30 godina... ostani tako ljut bas je kjut :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: poz Redjectedline komičari
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
pa znaci da ima integriranu graficku, on je napisao da NEMA graficku... znao sam ja od pocetka sta on misli nego mi je bas gust zajebavat vas kidexe pa vas malo lozim... a ovo sta si napiso drugo je vrlo smijesno jer znam da u svojih 19 godina zivota sam vise radio i vise zaradio nego kolko ces ti u 30 godina... ostani tako ljut bas je kjut :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: poz Redjectedline komičari
Mhm naravno da kad neko ispadne pametniji od tebe i shvatis koliko si glup sve preokreces na to da se samo "salis" a kao drugo da si zaradio toliko para kako ti kazes da ja necu ni u 30 godina ti se nebi hvalio sa time jer svi bogatiji ljudi su pametni i ne hvale se sa svojim financijskim statusom sto ti upravo radis i to mi govori da nista nisi zapravo zaradio i samo zelis ispast "cool" ili se samo hvalis sa tatinim parama ali kako god okrenes nista nisi zaradio svojim radom i trudom
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom