Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44561
Players nickname
Pac Pacic
Suspect ID
2991
Date of violation
Aug 31, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/1aO-vfzjVQA

DarioRadio

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
92
Mhm naravno da kad neko ispadne pametniji od tebe i shvatis koliko si glup sve preokreces na to da se samo "salis" a kao drugo da si zaradio toliko para kako ti kazes da ja necu ni u 30 godina ti se nebi hvalio sa time jer svi bogatiji ljudi su pametni i ne hvale se sa svojim financijskim statusom sto ti upravo radis i to mi govori da nista nisi zapravo zaradio i samo zelis ispast "cool" ili se samo hvalis sa tatinim parama ali kako god okrenes nista nisi zaradio svojim radom i trudom
"svi bogatiji ljudi su pametni i ne hvale se sa svojim financijskim statusom" hahahahahahha ajmee kako si tii izgubljen druze nema veze mlad si jos saznat ces svasta u zivotu... al ajde sa ovim sta si reko da se niko ne hvali mi kaze da ne znas ko je baka prase barem nesto dobro... step by step have fun bro :)
 

LJIDER

Player
Player
Joined
Jul 1, 2022
Messages
105
Mhm naravno da kad neko ispadne pametniji od tebe i shvatis koliko si glup sve preokreces na to da se samo "salis" a kao drugo da si zaradio toliko para kako ti kazes da ja necu ni u 30 godina ti se nebi hvalio sa time jer svi bogatiji ljudi su pametni i ne hvale se sa svojim financijskim statusom sto ti upravo radis i to mi govori da nista nisi zapravo zaradio i samo zelis ispast "cool" ili se samo hvalis sa tatinim parama ali kako god okrenes nista nisi zaradio svojim radom i trudom
Šta si ti sad reko dečko, aj kupi si motor vozi se i uživaj u životu a ne da se igraš na forumu ko debil
 

DarioRadio

Player
Player
Joined
May 8, 2021
Messages
92
Šta si ti sad reko dečko, aj kupi si motor vozi se i uživaj u životu a ne da se igraš na forumu ko debil
kakav motor nema ni za normalnu graficku kad sjedi na grandu po cijele dane ne zna ni sjekiru u ruke uzet.. nije dan u zivotu radio za pare blamira se tu po forumu
 

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
293
kakav motor nema ni za normalnu graficku kad sjedi na grandu po cijele dane ne zna ni sjekiru u ruke uzet.. nije dan u zivotu radio za pare blamira se tu po forumu
Ko ti je rekao da nemam za normalnu graficku? A da znas cjepao sam vise drva nego sta si ti ikad. Ako oces mogu se hvalit sa parama koje imam koje sam sam zaradio ali necu jer sam pametniji i ne igram rp 23h od 24 u danu
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Ko ti je rekao da nemam za normalnu graficku? A da znas cjepao sam vise drva nego sta si ti ikad. Ako oces mogu se hvalit sa parama koje imam koje sam sam zaradio ali necu jer sam pametniji i ne igram rp 23h od 24 u danu
Aj mi nacepaš par metara plaćam povoljno 😂
 

Paco Espada

CL enjoyer
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
314
Lik ne mozes ovo reportat sramota je
1. Ocigledno ti imas nesto gađas kroz zid 47..
2. Stojis u mjestu i hilas sa 2 na 53 hp-a
3. Vidi odskle dolazi metak
4. Akd si orekuo kameru vidi se lik na stepenicama
I onda kao ima funny rev 🤔 jako zanimljivo... Sad da se ne sramotis ili skloni zalbu ili dostavi pov par sekundi prije da mi vidimo kako je se desio taj 47 na pocetku 🤔🤔🤔. Sve u svemu nice try.


By : 𝕊𝕦𝕟𝕛𝕠 𝕊𝕙𝕒𝕜𝕦𝕣
<3
 

Gerrito Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
1,300
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nedovoljno dokaza, niste full HP, stojis FULL OPEN od 3 strane.​
  • Svi OffTopic ce biti kaznjeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom