Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Zambada Family | Neformalna organizacija

Status
Not open for further replies.

Bubi Zambada

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Nov 3, 2021
Messages
382
Davnih dana moj Otac i Stric su se doselili u ovaj grad. Krenuli su sitnim kriminalom te su u dosta kratkom vremenu poceli osvajat grad, nekim cudom moj Otac je upoznao predivnu majku, a moj ujak ujnu, krenuli su se dalje baviti kriminalom te su sve vise i vise rasli kao braca poznata po cijelom gradu.

U medjuvremenu su moj otac I majka dobili mene, prvog sina nazvan Bubi, te su nakon nekog vremena I truda donijeli na ovaj svijet mladeg brata Barona, bili smo normalni klinci koji su imali dosta drustva I uzivali u svom zivotu.

U meduvremenu stric I strina su isto tako dobili dva sina zvani Djomla I Max, oni su bili dosta mladi od nas te nismo pasali kao generacija, nismo imali nikakve zajednicke interese.

Nakon dosta vremena je doslo vrijeme za skolovanje, roditelji su nas poslali u strane zemlje da zavrsimo visoke skole I da se maknemo kriminala.

Nakon nekog vremena smo dobili poziv od majke I strine da su nam otac I stric ubijeni od strane njihovih neprijatelja.

Te ja i brat Baron odlucujemo da se vratimo u grad te se osvetimo ubojstvu naseg oca I strica.

Dosli smo u grad I nasli nasu majku,strinu I nase rodake tuzne I potresene, sestri I meni je dosla ideja da kao Familija Zambada nastavimo ono sto su nas otac I stric ostavili iza sebe, te da nastavimo Familijske poslove.



Poslove nastavljamo kao Familija, te smo isto tako ubacili I nasa dva rodaka, nase majke smo zastitili od neprijatelja I maknuli ih od svakodnevnih Familijskih dogadjanja.

Pravila Familije

1. Postuj svakoga kao sto postujes samoga sebe
2. Bez vrijedanja, nacionalizma i psovanja
3. Postuj svakog clana porodice bez obzira na rank
4. Postivanje hijerarhije u porodici
5. Ne raditi nista na svoju ruku
6. Svi zajedno radimo i zaradjujemo da bi imali bolje i vise

Ciljevi porodice

Da budemo aktivniji u Kriminalu te kupovina Familijarnih biznisa

Rankovi u Familiji

(1) -Member - Pocetnicki Rank, mora da se dokaze lojalnoscu
(2) - Loyal Member - Tu pocinje prava borba za Porodicu ( brine se o cistoci auta i ide na Dogadaje )
(3) - Elite Member - Covjek koji je zasluzio ovaj rank svojom lojalnoscu
(4) - Made Man - Covjek koji je dosta dugo u Porodici
(5) - Advisor - Covjek koji se brine i uci nize Rankove
(6) - Loyal Advisor - Drzi sve na okupu
(7) - Elite Advisor - Covjek koji je dosta dugo u Porodici i koji donosi nove ideje i osvjezenja za Porodicu
(8) - Lower Boss - Taj kojeg svi moaju da slusaju
(9) - Boss - Od njega nemoj bjezat, sve sto kaze taj Rank kao i da je sam Lider rekao ili naredio
(10) - Leader - Covjek koji vodi Porodicu





Ime porodice: Zambada Family
Vlasnika porodice i ID: Bubi Zambada I 6863
Broj kuće od porodice: 1070
Forum link od vlasnika porodice: Bubi Zambada
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu: Bubi Zambada#6863
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idite protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND discordu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 

Bubi Zambada

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Nov 3, 2021
Messages
382
  1. Promjena broja kuće: Zambada Family
  2. Stari broj kuće: 1070
  3. Novi broj kuće: 1140
 

Bubi Zambada

Veteran
Leader of unofficial org
Joined
Nov 3, 2021
Messages
382
Promjena lidera

  1. Staro ime lidera: Bubi Zambada 6863
  2. Novo ime Lidera: Nick Santoro 16780
  3. Discord novog lidera: nido158
  4. Forum novog lidera: Nick Santoro
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom