Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
17794
Players nickname
Johnny Laid
Suspect ID
82
Date of violation
Sep 4, 2023
Time of violation
1:47
Proofs
https://youtu.be/0awQ91M_Su0?si=0vDS73V8WbT6FhOQ

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
198
:) Idalje ce te dobijat clap zao mi je i nakon ovih 30 dana cekajte me sljedeci mjesec a dotad probajte nesto uzet 😘
 

Johnny Laid

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
458
:) Idalje ce te dobijat clap zao mi je i nakon ovih 30 dana cekajte me sljedeci mjesec a dotad probajte nesto uzet 😘
brate moj sve ok,razumem te ako imas nekih problema mozda IG mozda IRL ali sto to radis sto unistavas nekom igru,evo ja prvi dosao iz teretane ponado se video studio i eto ti to radis tvoja stvar ja sam niko i nista da ti serem ali sto to :)
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
198
brate moj sve ok,razumem te ako imas nekih problema mozda IG mozda IRL ali sto to radis sto unistavas nekom igru,evo ja prvi dosao iz teretane ponado se video studio i eto ti to radis tvoja stvar ja sam niko i nista da ti serem ali sto to :)
?? O cemu pricas sinoc mi govoris necu te reportat a sada mjenjas misljenja dobar si ti momak,ali vidimo se idalje za 30 dana mozda naucite nesto ;)
 

Johnny Laid

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
458
?? O cemu pricas sinoc mi govoris necu te reportat a sada mjenjas misljenja dobar si ti momak,ali vidimo se idalje za 30 dana mozda naucite nesto ;)
normalno da cu promeniti misljenje kada juce oprostim,i DANAS OPET ISTOOOO i ti mislis da necu da promenim misljenje
 

Johnny Laid

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
458
ne znam o cemu pricas danas ste dobili clap one pozicije ni bog ne moze napravit ja sam se puco na ovoj mapi 10000 puta dok si ti sjemenke vadio sa farme :cry:
bukvalno vec dva dana sheras tamo na discordu da imas hitbox,o cemu pricamo WOW imas ID 82 WOW kurcimo se sa citom WOW pa bajo lako je tako ne kazem ja ja sam svakako niko i nista ali ja dodjem da se zaebavam i ti mi to pokvaris,PS;jesi rekao svojim drigarima iz skole da si najbolji na grandu aj poy
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
198
bukvalno vec dva dana sheras tamo na discordu da imas hitbox,o cemu pricamo WOW imas ID 82 WOW kurcimo se sa citom WOW pa bajo lako je tako ne kazem ja ja sam svakako niko i nista ali ja dodjem da se zaebavam i ti mi to pokvaris,PS;jesi rekao svojim drigarima iz skole da si najbolji na grandu aj poy
Jesam nadam se da me smatras i ti najboljim cim tako govoris uzivaj :)
 

Johnny Laid

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
458
Roba sta ima Skill nemozete nista i samo znate sa Report na Forum hahahaahaha
jel ti mozda Roba rekao kako mi salje POV sa hitboxom i onda ga brise i navodno nema 'POV' stfu prekinite da komentarisete i da branite citere a poznavajuci vasu fam i doticnog Miljana Angela njegove reci su 'ne volim citere i prljavu igru' i posle branite citere i mislite da ste zanimljivi ne nope niste koliko mozette da lazete sami dokazujete aj sad poy bice sta bude i tjt
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom