Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21016
Players nickname
Sterke Yeager
Administrators nickname
Kristina Verstappen
Date
Sep 5, 2023
Time
14:30
Proofs
https://imgur.com/a/91JHqfH

SterkeeBratee

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
43
Dobar dan postovana Administracijo servera,
Naime danas sam dobio ban za G.P. 6.1 i priznajem svoju krivicu, zelin samo reci da je to bilo na pocetku servera kada sam prvi put usao na roleplay i nista o roleplayu nisam znao a kamoli za pravila.
Tada su bili grand coinsi u gradu ( 5H = 15 GC ) i posto ja nisam bio kuci dao sam mail i pass mom drugu kako bi usao na moj account i uzeo tih 15 grand coinsa, za to sto sam napravio se istinito izvinjavam i bas mi je krivo posto sam na ovom projektu bio jako miran i nisam pravio gluposti i upoznao dosta drugara i ljudi sa kojima sam super.
Hvala na citanju i nadam se pozitivnom odgovoru kako bih mogao opet da zaigram na ovom Grand Roleplay projektu…
 

SterkeeBratee

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
43
Dobar dan postovana Administracijo servera,
Naime danas sam dobio ban za G.P. 6.1 i priznajem svoju krivicu, zelin samo reci da je to bilo na pocetku servera kada sam prvi put usao na roleplay i nista o roleplayu nisam znao a kamoli za pravila.
Tada su bili grand coinsi u gradu ( 5H = 15 GC ) i posto ja nisam bio kuci dao sam mail i pass mom drugu kako bi usao na moj account i uzeo tih 15 grand coinsa, za to sto sam napravio se istinito izvinjavam i bas mi je krivo posto sam na ovom projektu bio jako miran i nisam pravio gluposti i upoznao dosta drugara i ljudi sa kojima sam super.
Hvala na citanju i nadam se pozitivnom odgovoru kako bih mogao opet da zaigram na ovom Grand Roleplay projektu…
izvinjavam se ispravka naslova,
BAN ZA G.P. 1.1 | 21016 | DJORDJE KLIKA
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,462
Zalba napisana u nepravilnom formatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom