Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected FIB II Korumpirana Biografija II Doni Osvetniik II 38217

Rejected
Status
Not open for further replies.

Doni Cro

Player
Player
Joined
Feb 1, 2023
Messages
30
Organizacija: FIB

Ime: Doni Osvetniik
Spol: Muskarac
Dob: 24
Nacionalnost: Hrvat
Drzavljanstvo: Americko
Mjesto rođenja: Virovitica(Hrvatska)
Spol: Muski
Boja očiju: Smedje
Boja kose: Smedje
Tetovaže: Imam
Otac: Vlado Osvetniik
Majka: Diana Osvetniik



Doni je rođen 22.1.1999. u Hrvatskoj. Sa svojih 15 godina odselijo se sa roditeljima za Ameriku zbog financiskih kriza. Kad su se odeslili u Ameriku u grad Los Santos prva kuca koja im se nudila je bila u naselju gheta nisu imali izbora. Tako su moji roditelji uzeli tu kucu. Prvih par dana otkrivo sam sta sve ima u tom gradu, i tako jednog dana sam naiso ne jednu ekipu skoima sam se s prijateljio brzo i krenijo snjima se druzit. Snjima sam zapalijo prvu pljugu a krenijo sam i dilat. To nisu bili bas dobri poceci. Proslo je tako 2 godine i odlucijo sam prestat oso sam za boljim putem, otisao sam za policiju. Druzijo sam se sanjima i dalje ali nisam se vise bavio dilanjem. Proslo je neko vrijeme kako sam radijo u policiji. Bilo je dobro ali sam posao za jos boljim putem u FIB. Tamo sam steko nove radne kolege. Ostao sam u dobrom odnosu i dalje sa mojim prijateljima od prvog dana kad sam ih upozno oni su se i dalje bavili dilanjem i pitali su me dali bi im se nazad pridruzijo bilo je tesko reci ne ali isto tako i na stranu Fiba oni su isto dobre kolege ali sam radijo za male novce, imao sam samo jedan izbor, radit i dalje za drzavu ali radit i za bandu kako bi prineo dokaze protiv njih a i steko veci novac. I danas sutra u penziji imao svoje imanje i svoja auta.







Doni moze ici na Black Market i prodavati stvari ( ne iz organizacije )

Doni moze koristiti sva legalna i ilegalna oruzja na duznosti i van duznosti.

Doni moze da vezuje, vuce, podize, ubacuje u kola i pretrazuje sa pistoljem/tejzerom u ruci. (ne puskom)

Doni moze bilo kome ocistiti dosije.

Doni moze pustiti osumnjicene na slobodu.

Doni moze platiti dousnicima u korist njemu ili organizaciji.

Doni moze uci u borbu prsa u prsa 1 vs 2.

Doni ima skrivenu kamericu koja radi 24/7.

Doni moze unistiti kamericu kolege ako ga uhvati u korupciji.

Doni moze koristiti Heavy sniper, Heavy shotgun i LMG radi svog iskustva sa istim.

Doni moze privedenim licima traziti bilo koje oruzje da mu predaju.

Doni moze ici u geto radi skupljanja dokaza za organizaciju.

Doni moze voziti svaki auto do 50 na sat off road zbog iskustva u off roadu dogugodisnjeg.

Doni je na duznosti i kad je u privatnom vozilu.

Doni je na duznosti i kada nije u uniformi

Doni moze sam hapsiti.

Doni moze zatvorenika voditi u teretanu .

Doni moze nositi pancire drugih organizacija i bandi zbog undercover akcija i prikupljanja dokaza o istim.

Doni je spremam dati svoj zivot i cast za drzavu.

Doni moze da koristi drogu radi svoje zavisnosti

Doni je spreman dati svoj zivot i cast za Nacelnika.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom