Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
123
Players nickname
Vuk Darkin
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 6, 2022
Time of violation
15:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=LMMUNYaIU30

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
● Žalbu ostavljam curatoru Bloodsa.
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Pa jasno se vidi koliko te auta juri morao si da stanes....Mi smo za ovo dobili jail bili kad su nas jurili a nismo hteli da stanemo.Prvo se upoznaj s pravilima pa onda seri po crvenima,
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
Pa jasno se vidi koliko te auta juri morao si da stanes....Mi smo za ovo dobili jail bili kad su nas jurili a nismo hteli da stanem
1. ako nas je 2 u autu trebate da imate minimum 3 auta i 2 coveka u svakom
2. niko mi nije rekao da zaustavim... Tek na kraju kad sam i izasao
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
1. ako nas je 2 u autu trebate da imate minimum 3 auta i 2 coveka u svakom
2. niko mi nije rekao da zaustavim... Tek na kraju kad sam i izasao
Pa zasto nisi izbacio citavu situaciju gde te ja licno jurim sa straxom i jos 4 moja auta gdee ti govorim da izadjes iz auta? ovo nijee citava situacija
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
Pa zasto nisi izbacio citavu situaciju gde te ja licno jurim sa straxom i jos 4 moja auta gdee ti govorim da izadjes iz auta? ovo nijee citava situacija
zapravo jeste citava situacija... Ja se ne zalim na sebe nego na vas. Ako imas ti nesto protiv mene objavi na PoV, pov traje 2min sto je i vise nego dovoljno da se opise cela situacija
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
zapravo jeste citava situacija... Ja se ne zalim na sebe nego na vas. Ako imas ti nesto protiv mene objavi na PoV, pov traje 2min sto je i vise nego dovoljno da se opise cela situacija
Pa moras prvo da vidiss u POV-u koje si ti greske napravio kako bi ga okacio...prvo toxic si u video,druga stvar izbacio si video od pola potere i jasno se vidi da nij citava sitacija al sacekaceemo curatora...toliko od mene
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
Pa moras prvo da vidiss u POV-u koje si ti greske napravio kako bi ga okacio...prvo toxic si u video...toliko od mene
nisam napravio gresku i zamolio bih te da vise ne pises nista nego da pustis administraciji da resi
 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
Otprilike od 2min na videu bloodsi pocinju da nas Car Ramaju a pri kraju videa se vidi kako su nas ubili u families HQ
IDs:11830,8808,15159,11849
U ovom videu ste uradili fearrp,mg,bežanje u greenzonu i najbitnije baitanje i u nekim trenutcima carram, thefamillies nema leader-a mislim ali nisam siguran da to smemo uraditi ako nemaju leadera šta više čak i da ne smemo vi ste pobegli u HQ gde ste prekršili pravilo..
 

miIe

Player
Player
Joined
Jun 23, 2021
Messages
51
U ovom videu ste uradili fearrp,mg,bežanje u greenzonu i najbitnije baitanje i u nekim trenutcima carram, thefamillies nema leader-a mislim ali nisam siguran da to smemo uraditi ako nemaju leadera šta više čak i da ne smemo vi ste pobegli u HQ gde ste prekršili pravilo..
families ima lidera i kakve to veze ima sa ubistvom u hq?
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
pa i ti radis fearrp, pg, bait, bezanje u gz ja tebe vuk stvarno ne kuzim
uff nzm na gas station otisli slucajno i odma izasli, ne vidim fear rp niko mi nije rekao da zaustavim kola,bait isto ne vidim jer je to ghetto i oni me jure svojom voljom, i pg ne vidim
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
U ovom videu ste uradili fearrp,mg,bežanje u greenzonu i najbitnije baitanje i u nekim trenutcima carram, thefamillies nema leader-a mislim ali nisam siguran da to smemo uraditi ako nemaju leadera šta više čak i da ne smemo vi ste pobegli u HQ gde ste prekršili pravilo..
nismo mi pobegli u HQ nego su nas vasi CR u HQ i ogradili nas i nismo mogli da se pomerimo
 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
nismo mi pobegli u HQ nego su nas vasi CR u HQ i ogradili nas i nismo mogli da se pomerimo
Šta pričaš ti na sminku se vidi da tvoj drug sedi i provocira 15 ljudi "Kiss my ass" takodje "Nabijem Vas na kurac"..Katastrofa xd
 

Vuk Darkin

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
108
1. kako nije fearrp to sto te lovi 3 auta puna ljudi i svaki put kad su blizu tebe izadju iz auta i krenu te pucat i to non stop
2. bait je zato sto non stop cekas da izadu iz auta i da te krenu pucat pa krenes bezat
ne cekam da izadju iz auta nego nas jure. a nije fear RP ako pokusam da spasim zivu glavu dok me pucaju
 

miIe

Player
Player
Joined
Jun 23, 2021
Messages
51
Šta pričaš ti na sminku se vidi da tvoj drug sedi i provocira 15 ljudi "Kiss my ass" takodje "Nabijem Vas na kurac"..Katastrofa xd
a to sto vasi pljuju po nekome kad ga ubiju u getu to ko jebe jel
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom