Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14193
Players nickname
Strahinja Reylli
Administrators nickname
Abraham Elhabib
Date
Jul 30, 2023
Time
00:00
Proofs
Zalba na odluku administratora

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
Dobro jutro Postovani Mujo i Abrahame dboio sam 30.7.2023. ban za pravilo GP 6.22.Ja sam 2 dana pred ban otisao u Vldau da kupim dozvolu za oruzije i ostavio sam svoje oruzije koje sam imao kod sebe u familijarni auto jer nisam imao svoj da mi nebi zaplenili ili me uhapsili posle kada sam kupio dozvolu za oruzije sam pokupio to svoje oruzije iz familijarnog auta i popodne sam livao familiju jer je moj drugar pravio familiju pritom sam bio 2 rank u familiji gde nisam sigurno imao pristup skladistu familije i u tom autu gde sam ostavio oruzije nije bilo ni jednog drugog oruzija sem tg mog oruzija koje sam ja ostavio i posle pokupio imam i prijatelje koji isto tako mogu da potvrde da je nilo tako.Ako mi neverujete da je tako bilo ja cu priznati svoju gresku.Postovani Mujo i Abrahame stvarno bih hteo da dobijem un ban jer sam stvarno zavoleo ovaj projekat i stvarno sam se trudio na akauntu.Hvala Unapred
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom