Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Krsenje pravila drzave-opce pravilo 1.6 | ID: 2744,11356,6235,2324,12191

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13418
Players nickname
Knez_Prime
Suspect ID
2744,11356,6235,2324
Date of violation
Feb 8, 2022
Time of violation
13:33
Proofs
https://youtu.be/f3OLZMbqYqs

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
Otvaranje gepeka bez uspesne "try" komande, sve se vidi na POV-u
Ocekujem warning za ovu organizaciju.
 

David White

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
518
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • (Ostavljam zalbu kuratoru organizacije GOV)
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
evo i link drugog dela videa gde se jasno vidi da navedeni igraci pretrazuju gepek bez uspesne "try" komande.
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
Takva su pravila servera druze, aj se malo edukuj prvo pa onda komentarisi.
1.6 Zabranjeno je pretraživati automobil bez naredbi za igranje uloga /try, /do, /me.
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
i jos nesto.
1.5 Zaposlenici LSPD -a imaju pravo pretraživati automobil. Ako pronađu bilo kakvo ilegalno oružje ili drogu, imaju ih pravo oduzeti. Sve bi to trebalo zabilježiti na videu.
osoba koja je ispraznila gepek neka prilozi snimak gde se tacno vidi gde je korisceno /try, /do, /me
U pravilima da nigde u tome ne pise da se ove komande ne koriste ukoliko je otvoren gepek...
 

john dyole

Player
Player
Joined
Dec 13, 2021
Messages
104
Komande /me /do Ili /try su za pokusaj OBIJANJA gepeka . Cemu obijanje gepeka kad je vec otvoren?
Burazeru izvoli i procitaj pravila servera prvo pa onda bacaj komentare, nemoj dzabe da trosis svoje prstice :D
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
Te komande su za pretrazivanje kao sto i pise u pravilima. kazem ti lepo da ponovo procitas pravila pa onda komentarisi.
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
i jos nesto.
1.5 Zaposlenici LSPD -a imaju pravo pretraživati automobil. Ako pronađu bilo kakvo ilegalno oružje ili drogu, imaju ih pravo oduzeti. Sve bi to trebalo zabilježiti na videu.
osoba koja je ispraznila gepek neka prilozi snimak gde se tacno vidi gde je korisceno /try, /do, /me
U pravilima da nigde u tome ne pise da se ove komande ne koriste ukoliko je otvoren gepek...
a nisu imali pravo da ti pretraze gepek?
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
Ja ne razumem jel se vi pravite ludi ili ste prirodno glupi? o cemu je rec ovde? bas mi vas je zao iskreno...
 

Offender

Forum Concent Creator
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
465
na ovom autu je otvoren gepek uvek (samo siknes gore nije zatvorenog tipa) i stoga ne mora try jer realno moze svaka budala da ti dodje do kamioneta i uzme stvari ako ce mo po rpu tako da ne palamudi puno + otvoren ti je bio gepek
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
578
PD je doso i bilo im je receno da je gepek otvoren. PD nije nista krivo napravio.
 

Stefan Mangano

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
71
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Niste dostavili snimak cele situacije.
  • A na osnovu dokaza koje sam pregledao, gepek je vec bio otvoren/obijen.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom