Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
41298
Players nickname
Viktor_Ilijin
Suspect ID
42010
Date of violation
Sep 18, 2023
Time of violation
8:20
Proofs
https://www.mediafire.com/file/tv6rnvi5yjsu5k7/VID_20230918_202714.mp4/file

Viktor_Ilijin

Player
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
1
dosao je FIB Lara Cash | 42010 iz moje familije i uhapsila me bez razloga pitao sam jedno 10 puta zasto sam uhapsen i kada sam dosao u zatvor pisalo je samo hapsenje
i to je to i na kraj kaze razlog je hapsenje i to se desilo iste sekunde kada sam izasao iz moje kuca tada je bila pucnjava i ja krenuo po auto u parking dole jednu ulicu i oni me tad uhapsili
 

Sara Cash

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
56
Stavljam POV cim mi se uploada. Cuje se da i ja i kolega pricamo. Isto tako smo na "papiric" pisali razlog.
 

Sara Cash

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
56
1. Nismo u famu. 2. Ja sam prico i to ce se vidit na pov. 3. jedno 3 puta sam stisnuo f8 i f10. 4. niko ti nije reko da si puco. stojo si na strani ceste i htjeli smo te samo pitamo za pasos da vidimo jesi trazen. Jbg brate al to nije moja krivica. ja necu riskat svoj poso u fib zbog gluposti koji su samo kod tebe. 5 ljudi sam pito ako ne i vise jel me cuju. svi su me culi. trebat ce 1h posto mi net nevalja u alpama al cu postat. uzivaj
dosao je FIB Lara Cash | 42010 iz moje familije i uhapsila me bez razloga pitao sam jedno 10 puta zasto sam uhapsen i kada sam dosao u zatvor pisalo je samo hapsenje
i to je to i na kraj kaze razlog je hapsenje i to se desilo iste sekunde kada sam izasao iz moje kuca tada je bila pucnjava i ja krenuo po auto u parking dole jednu ulicu i oni me tad uhapsili
 

Luka Verstappen

Player
Player
Joined
Sep 5, 2023
Messages
50
dosao je FIB Lara Cash | 42010 iz moje familije i uhapsila me bez razloga pitao sam jedno 10 puta zasto sam uhapsen i kada sam dosao u zatvor pisalo je samo hapsenje
i to je to i na kraj kaze razlog je hapsenje i to se desilo iste sekunde kada sam izasao iz moje kuca tada je bila pucnjava i ja krenuo po auto u parking dole jednu ulicu i oni me tad uhapsili
Promeni naslov stavi ovako : FailRp I 42010
 

Sara Cash

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
56
Nisam protiv nikoga batonga lagan si ako si ga hapsio sigurno si imao razlog
ma zajebavam te brt, neg me to nanerviralo lik nije ni probo doc do fiba da to rjesimo ic brt. Mene samo jebe sto je net kurcina mislim gle ovo. Jbg brt zivim u alpama ne u gradu. signal mi nevalja. Kuzis ja lika razumijem zasto je ljut i zasto kaci. al da je samo doso bi to rjesili. nikakav problem mogo sam mu dat 15k i eto.
image.png
 

Sara Cash

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
56
i gle brate ja cu postat sve sto treba. ako hoce jbt neka dodje sa adminom na dc i ja mu sheram fino sa sound ako mu klip nije dovoljno.

DC mi je spujdo
 

Luka Verstappen

Player
Player
Joined
Sep 5, 2023
Messages
50
ma zajebavam te brt, neg me to nanerviralo lik nije ni probo doc do fiba da to rjesimo ic brt. Mene samo jebe sto je net kurcina mislim gle ovo. Jbg brt zivim u alpama ne u gradu. signal mi nevalja. Kuzis ja lika razumijem zasto je ljut i zasto kaci. al da je samo doso bi to rjesili. nikakav problem mogo sam mu dat 15k i eto.
image.png
Opa nemacka ljubi ga brat
 

Sara Cash

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
56
Pa jeste brate evo i ja zivim u nemacku vec 2 godine
aaa fino fino. Znas kolko me ovo ubija. ja ti mom lideru kazem mogu mu na dc pokazat kao za proof posto mi internet los i on kaze ne kao zao mu ali nesmije posto mora biti kao dokaz. jebote 6 min video 1h treba
 

Luka Verstappen

Player
Player
Joined
Sep 5, 2023
Messages
50
aaa fino fino. Znas kolko me ovo ubija. ja ti mom lideru kazem mogu mu na dc pokazat kao za proof posto mi internet los i on kaze ne kao zao mu ali nesmije posto mora biti kao dokaz. jebote 6 min video 1h treba
Ma mene nikola verstappen kickao bez razloga necu se vise ni vracati niti me zanima fib vise
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom