Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
17779
Players nickname
Pera_Rakic
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 2, 2022
Time of violation
21:14
Proofs
https://youtu.be/wLUfGucLxXw

navijacipartizanaa

Kad izvucem liniju startujem dzokavacc
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
78
Druze ne mozes da stojis tako na ulici da ugrozavas saobracaj + stojis na sredini nase kapije + si napravio twinki namerno da bi usao tj dosao do nase porodice da nas podjebavas. poz.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Nije Sinners Cartel nego ID 1838 u ovom slučaju ja , dao sam ti upozorenje od 5 sekundi 2 puta , uradio si FearRP i izgubio svoj život.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
uzivaj u jailu za fearrp i bait, dosao si ispred porodicne kuce da odmoris, nije slucajnost da 2 puta dolazis do porodicne kuce i kazes da nije njihov posjed i da ne znas da je to njihovo podrucje. uradio si takodjer rps tako sto si dosao u njihovo sjediste nepozvan bez ikakve namjere, isto kao da si prekrsio geto pravilo 1.4, ulazenje u hq bez dopustenja, nadam se da znas pravila i da si ih procitao prije nego sto si usao na server, lijep pozdrav
 

Rakicc

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
11
Ja ne znam sta se vi umislili da je vasa cela ulica, trcao sam pored vase kuce zato sto je moja odmah iznad i vi mi odbrojavate sekunde i pocinjete da pucate ja sam pobegao i upalio snimanje pa sam se vratio. I vi opet isto, odbrojavate mi sekunde niti sam na vasem podrucju niti sam bilo sta uradio da bi vi imali razlog da me ubijete. Pa sam namerno ostao ispred vase kuce jer me pucate bez razloga. Ne znamm o kakvom Fear RP-u i RPS-u pricate. Prvo bi trebali da naucite pravila pa tek onda nekom da solite pamet.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Ja ne znam sta se vi umislili da je vasa cela ulica, trcao sam pored vase kuce zato sto je moja odmah iznad i vi mi odbrojavate sekunde i pocinjete da pucate ja sam pobegao i upalio snimanje pa sam se vratio. I vi opet isto, odbrojavate mi sekunde niti sam na vasem podrucju niti sam bilo sta uradio da bi vi imali razlog da me ubijete. Pa sam namerno ostao ispred vase kuce jer me pucate bez razloga. Ne znamm o kakvom Fear RP-u i RPS-u pricate. Prvo bi trebali da naucite pravila pa tek onda nekom da solite pamet.
"Pobegao i upalio snimanje i vratio se"
FearRP, Bait, vratio si se nakon sto su ti rekli, i onda izmisljas da si se umorio, uzivaj
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • (Žalbu ostavljam Curatoru Unoffical Organizacija)​
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Ja ne znam sta se vi umislili da je vasa cela ulica, trcao sam pored vase kuce zato sto je moja odmah iznad i vi mi odbrojavate sekunde i pocinjete da pucate ja sam pobegao i upalio snimanje pa sam se vratio. I vi opet isto, odbrojavate mi sekunde niti sam na vasem podrucju niti sam bilo sta uradio da bi vi imali razlog da me ubijete. Pa sam namerno ostao ispred vase kuce jer me pucate bez razloga. Ne znamm o kakvom Fear RP-u i RPS-u pricate. Prvo bi trebali da naucite pravila pa tek onda nekom da solite pamet.
Ušao si na twink akaunt da bejtuješ jer si na forumu video da je naša porodica dobila warn za RDM , Admin će odlučiti , žao mi je što nemam pov kako je vaših 6 članova mene ubilo bez upozorenja.
 

Petar Milic

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
46
Jel umete vi nesto drugo da kazete sem da je twinki. Pa kakve veze ima sto je twinki nije vasa ulica da tako odbrojavate...
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Vaš nepotpun video od danas je nama doneo warn kao porodici , a pritom to mi nismo radili kao porodica nego kao pojedinci ali pravila su pravila , dobili smo svoju kaznu , a ti idalje pokušavaš da nam smestiš warn.
 

Johnny Torrio

Player
Player
Joined
Sep 6, 2021
Messages
35
Momak je došao ispred kuće sa ciljem da provocira, došao kao da pita zašto mu je neko ukrao panele i dobio odgovor i idalje ostao tu da sjedi ispred kuće...ovo ako nije provociranje ja ne znam šta je...poslije ovog ubijanja ja sam ga lično digao i rekao mu da bježi odatle, ali je on i dalje nastavio sa provokacijama i nije želio da se udalji odatle....
 

Rakicc

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
11
Vaš nepotpun video od danas je nama doneo warn kao porodici , a pritom to mi nismo radili kao porodica nego kao pojedinci ali pravila su pravila , dobili smo svoju kaznu , a ti idalje pokušavaš da nam smestiš warn.
Mozes videti na mom profilu da je ovo prvi snimak koji sam ja okacio i da nikakve veze nemam sa vasim warnom
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
142
Mozes videti na mom profilu da je ovo prvi snimak koji sam ja okacio i da nikakve veze nemam sa vasim warnom
Momak kao prvo,ti si stao na sred puta te blokirao put autima koji izlaze iz kuce.Oni su ti rekli da se sklonis ti nisi hteo,uperili su puske u tebe i rekli da se sklonis ti OPET nisi hteo da se sklonis cime ti ovde radis FearRP.
banner4.jpg
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 17779dobija kaznu za bait-anje
  • ID 1838 dobija kaznu za RDM
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom