Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
31800
Players nickname
ne znam
Suspect ID
1635
Date of violation
Sep 21, 2023
Time of violation
15:15
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=p0rhGFrdHYc

aleksa stojkovic

Player
Player
Joined
Feb 5, 2023
Messages
6
igrac je izasao iz parkiga te je poceo da nas gazi i da udara u sluzbeno vozilo popred koga je bio kolega udarao nas dok meni nije pukao pancir i dok nisam upalio snimanje i nije hteo da prestane uprkos prethodnom brojanju nastavio da vrsi VDM na nama i udarao je u sluzbeno vozilo kako bih dokazao da je jaci. u slucaju da se video jos nije uplodovao y 1080p pricekajte jos 10tak minuta
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
721
igrac je izasao iz parkiga te je poceo da nas gazi i da udara u sluzbeno vozilo popred koga je bio kolega udarao nas dok meni nije pukao pancir i dok nisam upalio snimanje i nije hteo da prestane uprkos prethodnom brojanju nastavio da vrsi VDM na nama i udarao je u sluzbeno vozilo kako bih dokazao da je jaci. u slucaju da se video jos nije uplodovao y 1080p pricekajte jos 10tak minuta
Napiso samoVDM /1635
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
igrac je izasao iz parkiga te je poceo da nas gazi i da udara u sluzbeno vozilo popred koga je bio kolega udarao nas dok meni nije pukao pancir i dok nisam upalio snimanje i nije hteo da prestane uprkos prethodnom brojanju nastavio da vrsi VDM na nama i udarao je u sluzbeno vozilo kako bih dokazao da je jaci. u slucaju da se video jos nije uplodovao y 1080p pricekajte jos 10tak minuta
Di je pocetak situacije :coffee:
 

Raymond Malchiny

Leader
Leader
Joined
Mar 15, 2023
Messages
645
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Naslov nije ispravljen u zadatom roku​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom