Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17779
Players nickname
Pera_Rakic
Suspect ID
1838 5805
Date of violation
Feb 2, 2022
Time of violation
21:19
Proofs
https://youtu.be/HPPQwj9X7Jo

Rakicc

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
11
Trcim ka svojoj kuci i likovi trce zamnom i vicu mi "mrs" nakon toga ja sam se okrenuo da vidim u cemu je problem i likovi mi odbrojavaju nekih 5 sekundi a ne nalazim se na njihovom podrucju, i lik nakon tih 5 sekundi ubija na sred ulice.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Šta sa tobom nije uredu i u predhodnoj žalbi radiš fearp , mg , baitas i provociraš , lažeš admin da si otrčao da upališ snimanje a snimanje ti je bilo upaljeno sve vreme i samo stavljaš isečke bez prethodnog dogadjaja , nadam se da ćeš dobiti kaznu za laganje administracije i nameštanje warna porodici u prethodnoj žalbi.
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji

Imate 12h da to uradite.
 

Rakicc

Player
Player
Joined
Feb 8, 2022
Messages
11
Šta sa tobom nije uredu i u predhodnoj žalbi radiš fearp , mg , baitas i provociraš , lažeš admin da si otrčao da upališ snimanje a snimanje ti je bilo upaljeno sve vreme i samo stavljaš isečke bez prethodnog dogadjaja , nadam se da ćeš dobiti kaznu za laganje administracije i nameštanje warna porodici u prethodnoj žalbi.
Ne nista ja nisam sekao nego sam prekinuo snimanje i krenuo ka svojoj kuci i ti u tom trenutku ides zamnom i deres mi se i ja palim snimanje
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Pa okačio si sve što smo radili al nisi okačio šta si ti radio.
 

john dyole

Player
Player
Joined
Dec 13, 2021
Messages
104
Jel lepo bit forum warrior?
Trcim ka svojoj kuci i likovi trce zamnom i vicu mi "mrs" nakon toga ja sam se okrenuo da vidim u cemu je problem i likovi mi odbrojavaju nekih 5 sekundi a ne nalazim se na njihovom podrucju, i lik nakon tih 5 sekundi ubija na sred ulice.
 

Andra Obama

Ovlašćen prodavac kada
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
347
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu.​
  • Nedovoljno dokaza​
  • Greske nisu ispravljene u datom roku.​
Zatvoreno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom