Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
47760
Players nickname
Urke Zemunac
Suspect ID
0000
Date of violation
Sep 21, 2023
Time of violation
20:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=nn47VD1GSP0

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Pravilo MG nije prekršeno od strane 3+ člana marabunte već samo od ID: 1013, a pravilo G.P 6.15 nije prekršeno iz razloga što ti je odbrojano 5 sekundi da izadješ a ti taj uslov nisi ispunio
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Pored toga, zamolio bih da se ovaj igrač kazni za Ghetto Pravilo 1.3 U sjedištu bande zabranjen je posjećivanje bez razloga IC (npr. racija, razgovor sa zamjenicima/vođom) za sve organizacije. | UPOZORITI, ovaj dečko nije imao nikakav razlog da bude ovde već je samo došao da bejtuje i da pokuša da nabije warn, hvala!
 

Tenatako

banned.
Player
Joined
Jan 3, 2023
Messages
201
Pored toga, zamolio bih da se ovaj igrač kazni za Ghetto Pravilo 1.3 U sjedištu bande zabranjen je posjećivanje bez razloga IC (npr. racija, razgovor sa zamjenicima/vođom) za sve organizacije. | UPOZORITI, ovaj dečko nije imao nikakav razlog da bude ovde već je samo došao da bejtuje i da pokuša da nabije warn, hvala!
Sve to ok ali niste mu dali rp razlog znam iz iskustva obavesti tvoje da kad broje moraju da kazu prvo zasto, a nemam nista protiv vas ni vase org
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Sve to ok ali niste mu dali rp razlog znam iz iskustva obavesti tvoje da kad broje moraju da kazu prvo zasto, a nemam nista protiv vas ni vase org
Njemu je uslov bio jasan zato je počeo da beži a ubijen je jer je lagano hodao kao da nema 3 puške na glavi, pored svega toga on nema nikakav ic razlog da bude u blizini naše baze a i na koji ic način je on saznao gde se mi nalazimo... Čisto baitanje i nabijanje warnova
 

Tenatako

banned.
Player
Joined
Jan 3, 2023
Messages
201
Njemu je uslov bio jasan zato je počeo da beži a ubijen je jer je lagano hodao kao da nema 3 puške na glavi, pored svega toga on nema nikakav ic razlog da bude u blizini naše baze a i na koji ic način je on saznao gde se mi nalazimo...
Slazem se, nego sam ja dobio tako warnove pa cisto da kazem, nista srećno za dalje
 

Drasko

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
205
Samo da dodam da je treći lik ( kao što se vidi na snimku ) opalio metak pored kad je on umro tako da ga nisu pucala 3 clana vec samo 2
 

urke zemunac

Player
Player
Joined
Sep 8, 2023
Messages
64
ja sam krenuo van hq u svoja kola koja su bila tu bila parkirana. nisam dobio nikakav zahtev da izadjem vec sam se uplasio od 3 pusaka koja su bila uperene na meni onda su poceli rafalati po meni bez razloga i vidi se kako 3 clan puca bez razloga takodje u hq dok me pucaju druga 2 koja su me ubila.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom