Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
43072
Players nickname
Brando_Momcilovic
Suspect ID
3088
Date of violation
Sep 22, 2023
Time of violation
10:10
Proofs
https://youtu.be/lO2tGPTm5iQ

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
326
Konstantni citeri u nekim familijama sto pokusavaju da se probiju na prljav nacin. Uzimaju nam bizove i rejtinge molim Administraciju da se ubaci malo vise oko evenata da se tome stane na put dok nam se nije svima smucila igrica. Hvala na razumevanju.
Slika potvrde o ovome sto pricam :
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Zahtjevam POV od ID 3088
Imate rok 8 sati​
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Konstantni citeri u nekim familijama sto pokusavaju da se probiju na prljav nacin. Uzimaju nam bizove i rejtinge molim Administraciju da se ubaci malo vise oko evenata da se tome stane na put dok nam se nije svima smucila igrica. Hvala na razumevanju.
Slika potvrde o ovome sto pricam :
Ajde ne plači nabio si dečku ban nizašta jer nema pov zbog lošeg kompa ali svakako to nije izgovor. Ja samo ne vidim tefo šta je ovde sumnjivo da bi se bilo kakav POV tražio uopšte? Šta sad ko god ubije nekog odma je čiter ne kapiram majke mi više ovo proseravanje. Ubijen si druže legit 1/1 ni jedan hit nije kroz zid, niti je 1 metak kill... Ne kapiram ovaj report sem da nabiješ liku ban jer te ubio pa si popizdeo. Ali opet kažem sam je kriv što nema pov.Molim samo admine da ubuduće malo razmotre ovakve klipove gde se iz svemira vidi da je kill 100% legit, to se vidi i po heal baru. Pozdrav
 

Tommyfcnegan

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
49
Konstantni citeri u nekim familijama sto pokusavaju da se probiju na prljav nacin. Uzimaju nam bizove i rejtinge molim Administraciju da se ubaci malo vise oko evenata da se tome stane na put dok nam se nije svima smucila igrica. Hvala na razumevanju.
Slika potvrde o ovome sto pricam :
Posle ovoga si se vratio na event i ubio si decka, ali ovo radis samo da bi napakostio i ako si se uverio da nema cheat, jer da ima prosuo bi te i drugi put. Kompleksi ce vas masakrirati…
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
326
Ajde ne plači nabio si dečku ban nizašta jer nema pov zbog lošeg kompa ali svakako to nije izgovor. Ja samo ne vidim tefo šta je ovde sumnjivo da bi se bilo kakav POV tražio uopšte? Šta sad ko god ubije nekog odma je čiter ne kapiram majke mi više ovo proseravanje. Ubijen si druže legit 1/1 ni jedan hit nije kroz zid, niti je 1 metak kill... Ne kapiram ovaj report sem da nabiješ liku ban jer te ubio pa si popizdeo. Ali opet kažem sam je kriv što nema pov.Molim samo admine da ubuduće malo razmotre ovakve klipove gde se iz svemira vidi da je kill 100% legit, to se vidi i po heal baru. Pozdrav
Nemoj da ti idu takvi ljudi na evente ti si lider to ti je varn na familju sad ti i drugog kacim. Uzivajte igrajte po pravilima. POZDRAV OD YAKUZE
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Nemoj da ti idu takvi ljudi na evente ti si lider to ti je varn na familju sad ti i drugog kacim. Uzivajte igrajte po pravilima. POZDRAV OD YAKUZE
Kakav warn na familiju jel tebi dobro druže? Jel si svestan ti kakve gluposti izgovaraš. Liče trčiš na sred mape kao botina najgora ti pričaš nešto bolje trenirajte u areni umesto plakanja. Ja kažem da je lik sam kriv što nema pov ti govoriš o warnu? Wtf
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Ja ne znam zasto ljudi idu na evente ako ne mogu da snimaju dzabe sebi nabijaju ban...
Zato što neće da se potrude i uključe mozak da skinu neki program za snimanje ako već ne mogu preko nvidije ili amd. Kao što rekoh sam je kriv. A ovaj klinac je očigledni nameštač. Rage plakanje po forumu čim ga neko ubije... Smehoteka
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
326
Zato što neće da se potrude i uključe mozak da skinu neki program za snimanje ako već ne mogu preko nvidije ili amd. Kao što rekoh sam je kriv. A ovaj klinac je očigledni nameštač. Rage plakanje po forumu čim ga neko ubije... Smehoteka
Pomiri se sa tim da igrate protiv pravila i Administracija moze da ti kaze da nikad nisam okacio bez razloga nikoga. Uzimate bizove i rejtinge na prevare mora tome da se stane na put. Moja FAMILIJA je cista i slobodno nas kacite.Srecno u nastavku Brando. Administracijo kaznite svaki komentar sledeci.
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Pomiri se sa tim da igrate protiv pravila i Administracija moze da ti kaze da nikad nisam okacio bez razloga nikoga. Uzimate bizove i rejtinge na prevare mora tome da se stane na put. Moja FAMILIJA je cista i slobodno nas kacite.Srecno u nastavku Brando. Administracijo kaznite svaki komentar sledeci.
Koji bre druže to mi. Ovde pričamo o jednom igraču koji nema POV i dobiće kaznu za to šta je sa tobom? Zato što uzimamo bizove to znači da imamo čit? I to uzimamo svaki drugi, treći.. Teške frustracije ti imaš bato moj.Vežbajte i vi pa možda uzmete neki. Ne kapiraš ti o čemu ja pričam sve vreme al ok. Uzivaj bato
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 3088 dobit će kaznu za Pravilo dogadjaja 1.7
Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom