Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
1.Vase ime IRL:Strahinja
2.Vase godine:15
3.Vremenska zona:GMT +2
4.Prosek online po danu:eek:d 5 do 10 sati
5.Vas Diskord:Strahinja Diioorr #5049
6.Vas ID:39751

1.Lider za Marabuntu
2.Zasto zelite biti lider ove specificne organizacije?(Navedite 3 razloga uz obljasnjenje)
Prvi razlog:Uvek mi je san bio da vodim neku organizaciju imam puno iskustva u nekim organizacijama sam bio i HC pritom imam i puno iskustva
Drugi razlog:Ne bih dopustavao nikakvo medjusobno vredjanje kolega unutar organizaciji da je neko cak i 12 rank ne bih dopustio da vredja manje rankove
Treci razlog:Imam iza sebe drugare koji znaju odlicno pravila i koji bi mi pomogli u vodjenju organizacije
3.Vas savet za poboljsanje RolePlay-a u organizaciji
Svi bi detaljno bili ispitani cak i moji drugari koji bi mi pomogli u vodjenu organizacije bi bili ispitani da kojim slucajem nebi nabili warn organizaciji
Svako krsenje server pravila ce biti sankcionisano rankom suspend ili mozda kickom iz organizacije te bih sve ljude u organizaciji doveo u red i naucio pravom rolplay-u i posebo bih paznju posvetio za pravilo MG jer ljudi u organzaciji uvek mesaju Non Rp i Rp radio te dolazi do krsenja pravila naravno bih posvetio paznju i za ostala pravila da se nekrse.
HVALA NA CITANJU.SRECNO SVIM KANDIDATIMA
 

Ljuban1

Player
Player
Joined
Aug 22, 2023
Messages
7
Ja sam mu prijatelj i on bi bio odlican leader pogotovo organizacije
 

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
1.Vase ime IRL:Strahinja
2.Vase godine:15
3.Vremenska zona:GMT +2
4.Prosek online po danu:eek:d 5 do 10 sati
5.Vas Diskord:Strahinja Diioorr #5049
6.Vas ID:39751

1.Lider za Marabuntu
2.Zasto zelite biti lider ove specificne organizacije?(Navedite 3 razloga uz obljasnjenje)
Prvi razlog:Uvek mi je san bio da vodim neku organizaciju imam puno iskustva u nekim organizacijama sam bio i HC pritom imam i puno iskustva
Drugi razlog:Ne bih dopustavao nikakvo medjusobno vredjanje kolega unutar organizaciji da je neko cak i 12 rank ne bih dopustio da vredja manje rankove
Treci razlog:Imam iza sebe drugare koji znaju odlicno pravila i koji bi mi pomogli u vodjenju organizacije
3.Vas savet za poboljsanje RolePlay-a u organizaciji
Svi bi detaljno bili ispitani cak i moji drugari koji bi mi pomogli u vodjenu organizacije bi bili ispitani da kojim slucajem nebi nabili warn organizaciji
Svako krsenje server pravila ce biti sankcionisano rankom suspend ili mozda kickom iz organizacije te bih sve ljude u organizaciji doveo u red i naucio pravom rolplay-u i posebo bih paznju posvetio za pravilo MG jer ljudi u organzaciji uvek mesaju Non Rp i Rp radio te dolazi do krsenja pravila naravno bih posvetio paznju i za ostala pravila da se nekrse.
HVALA NA CITANJU.SRECNO SVIM KANDIDATIMA
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Server Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2,963
Odbijeno.

Aplikacija napisana u nepravilnom formatu. Naslov: Lider za XXXX | IC Ime
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom