Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
42547
Players nickname
Djole Brutal
Suspect ID
43053
Date of violation
Sep 24, 2023
Time of violation
02:14
Proofs
https://youtu.be/UZxQfBtRrB4

Djordje Pesic

Player
Player
Joined
Jun 3, 2023
Messages
53
Aki Lazic zahtijevam ceo pov gdje me autom gurnio u crvenu travu također o mog druga 10887 je gurnio u crvenu travu
ja ne znam o cemu ti pricas niko te nije gurnuo a ako jeste ti posalji pov i to je to ovo je dokaz da si prekrsio pravilo ne treba mi vise nista u povu
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
209
ja ne znam o cemu ti pricas niko te nije gurnuo a ako jeste ti posalji pov i to je to ovo je dokaz da si prekrsio pravilo ne treba mi vise nista u povu
Ja zahtijevam cijeli pov jel ovo nije realno sta se događa mene i druga odgura autom bijelim u crvenu travu pa nas kaci ja ne mogu vjerovati
 

Djordje Pesic

Player
Player
Joined
Jun 3, 2023
Messages
53
Zahtevam ceo pov gde je gurnuo i mene to je bilo između robanja dome i mene
Kaznite offtopic po 8 put ovo nije inf pa da imam pov jer je ovo dovoljno za kaznu cao momci kad umete da bezite eto vma a ako imate pov gde vas gazimo okacite
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
209
Kaznite offtopic po 8 put ovo nije inf pa da imam pov jer je ovo dovoljno za kaznu cao momci kad umete da bezite eto vma a ako imate pov gde vas gazimo okacite
Druze nemam pov sto bi snimao dok igram kolekcionara koja logika?
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
209
onda ne lazi da sam te gazio
Steta sto nemam kontra pov pa bi vidjeli ko laze od sada shadowplay ce biti upaljen 24h samo zbog takvih kao sto si ti koji guraju u crvenu travicu pa robaju
 

Aki Lazic

Player
Player
Joined
Aug 8, 2023
Messages
358
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 43053 dobiće kaznu za P.Z.Z. 1.3​
  • ID 12664 dobiće kaznu za MG​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom