Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13852
Players nickname
Petar_Benz
Administrators nickname
David_White
Date
Feb 9, 2022
Time
20:30
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/48732/

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
Ovo nije zalba na admina vec zahtjev za unban!

• Prije svega pozdravljam cijelu administraciju servera.
• Dogodila se znaci jedna glupost u kojoj sam ja [ID 13852] isao na put u real life te sam tome prilikom dao bratu samo da mi skuplja sate. Prilikom toga brat je bio ljut na mene i odlucio je da me "smrda".
•U porodici sam bio Venom i on je jedan dan odlucio da uzme par kalasa i revova i izade iz porodice jer sam ja izaso bio iz bivse u kojoj je on bio. Dakle poslije toga leader porodice [ID 5674] misli da kradem porodicu i prijavljuje nadleznima.

• Ja mu se javljam objasnjavam situaciju on mi znaci sve oprasta ja sam obecao da vracam sve jer se ne prodajem za par kalasa i revova.
• Zahtjev je za unban jer je to rijeseno izmedu nas i ovo mi je prva ovakva mala glupost kkoja se dogodila bezveze. Sve sam stekao sam igrajuci i zaradijavajuci bez nekih losih stvari i uvijek sam bio normalan.
• Molim administraciju da pogleda ovaj zahtjev i da mi pruzi novu sansu koju necu ispustiti jer zelim uzivat u roleplayu i zelim nastaviti tamo gdje sam stao. Hvala na citanju, pozdrav!
 

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
Igyyy1 je ID 5674 te je lajkom potvrdio sve napisano, ako treba napisati ce i komentar da potvrdi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom