Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

ShadowHunter

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
86
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h nekada kad sam slobodan i vise
5. Vaš Diskord: galaxy.life
6. Vaše Ingame ime: Bella Queen
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da pomognem serveru da razvija svoju zajednicu kao i igracima na serveru kojima je potrebna pomoc oko stvari koje im nisu jasne da im objasnim kao stu na primer poslovi,porodice,organizacije itd... kakva god vrsta pitanja bila da im odgovorim. Imam dosta iskustva i sa Roleplayom kao i pravilima koja su propisana na ovom serveru. Zalagao bih se za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno bez zurbe. Da kaznjavam igrace koji krse pravila i RP situacije koji kvare da resavam veoma brzo znam veoma dobro RP pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Da ubrzam proces i maksimalno se trudim za server kako bi poboljsao roleplay i vec imam iskustva sa adminom bio sam dva puta znam kako se radi i koliko odgovornosti snosim kao jedan administrator ali gledao bih na dalje da poboljsam svoj rad umem dobro da komuniciram saradjujem i postujem ono sto mi je dato bez svadje.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je kada nesto zelim prebrzo da uradim i pogresim, a volim da na sto bolji nacin odradim i ubrzam i napravim tu malu greskicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,518
Odbijeno

Aplikacija odbijena jer nije napisana u ispravnom formatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom