Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
36830
Players nickname
Miroslav cilic
Suspect ID
1777
Date of violation
Oct 1, 2023
Time of violation
17:02
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=G78YlMlUKxM

sven1503

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
27
Sve se vidi u povu ... od vrijedanja do ubijanja .. znaci razgovarao sam s bolnicarom koji je u pocetku videa vidi se u cosku da odlazi .. likovi dolaze i traze me bateriju .. imam i pov od minutu prije samo sam zaustavio snimanje kad sam pricao s bolnicarem i tu se stvaraju ova dvojica... ovo vise nema rp ni malo.. postavljaju se paneli di ko stigne ...
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
plaki plaki :((
receno ti je nekoliko puta da se maknes i odbrojeno 5 sekundi nekoliko puta takoder, stavi cijeli pov btw i radis fearrp zz
 

adrian422

EBK
Player
Joined
Jun 30, 2021
Messages
219
kakav 6.15 brojane su ti sekunde da se maknes od nasih panela i nisi se mako smijemo te ubit, ti se ne bojis 2 puske na glavi?
 

ajnadzoju

Player
Player
Joined
Sep 10, 2023
Messages
23
Sve se vidi u povu ... od vrijedanja do ubijanja .. znaci razgovarao sam s bolnicarom koji je u pocetku videa vidi se u cosku da odlazi .. likovi dolaze i traze me bateriju .. imam i pov od minutu prije samo sam zaustavio snimanje kad sam pricao s bolnicarem i tu se stvaraju ova dvojica... ovo vise nema rp ni malo.. postavljaju se paneli di ko stigne ...
svaka cast majstore
 

sven1503

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
27
znaci po tvom ja mogu tebe nac na ulici brojat ti 5 sekundi i ako se ne maknes ja te mogu ubit i nikom nista.. malo nema logike... plus sta ti znaci ubit u 17:02 .. paneli se u 00 pokupe... plus kud da se maknem kad se na tu zgradu moze samo s helijem a tvoji kolege su ga izrokali
 

sven1503

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
27
evo ti pov od prije nakon toga dolazi bolnicar sa helijem da me digne , i tu pricam s njim i doletavate vi.. nakon toga ti je ovaj pov gore... zato ne kuzim cemu si pucao u mene ako ti paneli su i onako pokupljeni.. kao sta vidis u ovom povu

plus sta takoder tu vidis je ubijanje ovaj put bez brojanja

 

adrian422

EBK
Player
Joined
Jun 30, 2021
Messages
219
evo ti pov od prije nakon toga dolazi bolnicar sa helijem da me digne , i tu pricam s njim i doletavate vi.. nakon toga ti je ovaj pov gore... zato ne kuzim cemu si pucao u mene ako ti paneli su i onako pokupljeni.. kao sta vidis u ovom povu
sto si radio opce gore tocno kraj mojih panela? moji su paneli i imam te pravo ubiti
 

ajnadzoju

Player
Player
Joined
Sep 10, 2023
Messages
23
evo ti pov od prije nakon toga dolazi bolnicar sa helijem da me digne , i tu pricam s njim i doletavate vi.. nakon toga ti je ovaj pov gore... zato ne kuzim cemu si pucao u mene ako ti paneli su i onako pokupljeni.. kao sta vidis u ovom povu

plus sta takoder tu vidis je ubijanje ovaj put bez brojanja

bitno da ti cekas gore 4 minute prije kao uopce nisi dosao krast panele
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
znaci po tvom ja mogu tebe nac na ulici brojat ti 5 sekundi i ako se ne maknes ja te mogu ubit i nikom nista.. malo nema logike... plus sta ti znaci ubit u 17:02 .. paneli se u 00 pokupe... plus kud da se maknem kad se na tu zgradu moze samo s helijem a tvoji kolege su ga izrokali
ajde ne seri druze, dosao si tamo prije, pokupio si panel i pravis se pametan vidimo da fali panela nismo glupi, da, imamo ti pravo brojati 5 sekundi, nasi paneli su ne pametuj i ima na vise mjesta stepenica, moze ti i admin potvrditi, mogao si vratit panel i otici u miru a ne tu glumiti neki kurac
 

sven1503

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
27
ovdje se ne radi o kradi ... al ako se igra rp .. bilo bi oke da ima i malo rp-a ,,, ps. koja fora je ubit nekog a ne dokrajcit ga ?
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
evo ti pov od prije nakon toga dolazi bolnicar sa helijem da me digne , i tu pricam s njim i doletavate vi.. nakon toga ti je ovaj pov gore... zato ne kuzim cemu si pucao u mene ako ti paneli su i onako pokupljeni.. kao sta vidis u ovom povu

plus sta takoder tu vidis je ubijanje ovaj put bez brojanja

ovi likovi nisu nasi i bmk a i brojali su ti i oni
 

sven1503

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
27
aha ... sad odjednom nisam ja uzeo panele a ?
objasni mi kak se penje na tu zgradu
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
aha ... sad odjednom nisam ja uzeo panele a ?
objasni mi kak se penje na tu zgradu
ma aj ne smaraj lice, ne vrijedi se raspravljati sa likom kojem ocito nesto fali u glavi aj zz
 

sven1503

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
27
neznam di vidis vrijedanje al oke... a i kolko vidim i ti si vrijedao ako si zaboravio pogledaj ponovo pov.. ma uzalud ista vise pisat ovo nije nikakav rp
 

Valar Brutal

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
712
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.
  • Potrebno je da dostavite duzi POV na kom se vidi cela situacija i da li vam je izdat uslov pri odbrojavanju.
  • Rok za dostavu POV-a je 6h
 

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
89
ovdje se ne radi o kradi ... al ako se igra rp .. bilo bi oke da ima i malo rp-a ,,, ps. koja fora je ubit nekog a ne dokrajcit ga ?
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. Ps. ako te dokrajči radi MK- mercy kill kill što je kažnjivo... Neka administracija proceni situaciju!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom