Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Generalno Pravilo 1.4 | Minolina Ashford

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25686
Players nickname
Machoro Angel
Administrators nickname
Abraham_Elkhabib
Date
Oct 5, 2023
Time
0000
Proofs
https://imgur.com/631OUGB

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
Pozdrav draga administracijo,
Mislim da se dogodila jednostavna greška . Već sam ranije bio kažnjeni zbog povrede Generalnog pravila 1.4.
Ova situacija se ponovila sada kada su provjeravali moju aplikaciju za lidera bande na GRP serveru.
Želim naglasiti da sam već ranije bio kažnjen zbog iste povrede pravila 1.4, no nakon podnošenja žalbe, kazna je bila uklonjena i administracija mi je dala drugu šansu

Molim vas da uzmete u obzir moju prethodnu kaznu i razrješenje iste kroz žalbu .
Unatoč tome što se isti incident pojavio u logovima tijekom provjere za liderstvo bande.

Unaprijed hvala na razumijevanju , nadam se da ce te imati milosti da me unbanujete ili da makar skratite na 7 dana.
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
Approved - Unban Appeal | Ivekzz Obama Approved - Zahtev za unban | Ivkezz Obama
Tu mozete da vidite da moj drug mi dao 2 acc jos kad sam krenio da igram i za to smo dobili ban obojca i posle smo dobili unban ja sam imao samo 1 twink acc sto sam dobio sad ban i na njega sam igrao samo kad sam napravio i ondak sam zaboravio email i pasword ja nisam igrao od kad smo dobili unban ni na jedan twink jer nisam mogao da ulazim na ni jedan acc jer sam imao ogranicenja na racune i isto su twinkovi nasi bili trajno banovani od kad smo napravili tu gresku kad smo krenuli da igramo tehnicki ja imam samo 1 napravjeni svoj twink ovi ostali su na moj frend moj frend nije znao pravila tak smo krenuli da igramo on je dobio ban pa posle unban na sva twink acc i na main ali je dobio unban na main acc 16050
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom