Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
640
Informacije

1. Vaše ime u IRL: Filip
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4-8h zavisi o danu
5. Vaš Discord: fixon3
6. Vaše ingame ime: Fixon Haliky
7. Vaš ID: 20562


Dodatne Informacije


1. Lider za EMS

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (navedite tri razloga uz objasnjenja)

2.1
Prva organizacija u kojoj sam zeleo da udjem ja EMS, kasnije sam tek usao nesto kratko i nije mi se svidjalo kako je to funkcionisalo pa sad zelim da napravim nesto novo.
2.2 EMS ima ogromnog RP potencijala kojeg bi pokušao iskoristiti što je više moguće.
2.3 Na ovom serveru igram preko 19 meseci i mislim da sam sa tim iskustvom spreman da vodim organizaciju kao što je EMS. Takođe mislim da imam sposobno ljude koji su duže vreme u EMS kako bi mi pomogli u vođenju organizacije, i ja verujem u te momke zato što su oni u EMS preko 6 meseci.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1
Nakon događaja u bolnici bi bila minimalno 2 bolničara zato što jedan ne može sam izlečiti 20ak ljudi bez da nastane haos.
3.2 Podelio bi EMS na 5 sektora, a to su: Sektor hitne medicinske pomoći (sektor koji bi išao na intervencije) , Sektor bolnice, Sektor provere zdravlja državnih organizacija, Sektor laboratorija i Civilni sektor(sektor koji bi ispitivao ljude i drzao obuku novim članovima). Svaki sektor bi imao svoga vođu koji će biti zadužen za njega. Kad bi osoba bila zapošljena u EMS, 1 dan bi prošla kroz sve sektora i na kraju odlučila u koji sektor želi ići. U slučaju da jedan sektor u određenom trenutku nema dovoljno ljudstva za posao koji treba odraditi, ljudstvo iz ostalih sektora moglo bi im pomoći uz dozvolu višeg čina.
3.3 Potrudio bi se i da je Sandy Shores bolnica puna što je više moguće te bi radnike rade u njoj nagrađivao novčanim bonusima.
3.4 Vozila za intervencije morale bi se prijavljivati na radio kako bi u svakom trenutku znali koliko je vozila u gradu, također ukoliko je dosta ljudi iz sektora hitne medicinske pomoći u gradu, u vozilima bi bila 2 bolničara, jedan koja će prijavljivati vozilo i pružati pomoć ljudima i drugi koja će voziti.
3.5 Uveo bih pravilo žalbe na radnike, u slučaju da se radnik bude ponašao nepristojno ili neprimjereno prema osobi kojoj pruža pomoć, građanin bi imao pravo podneti žalbu na njega, jer ponašanje zaposlenika EMS-a mora biti na najvišem mogućem nivou.
3.6 Uveo bih zanimljivije i realističnije rankove te realističnija vozila.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom