Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Anie
Suspect ID
16623
Date of violation
Oct 11, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/

Žile13

Player
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
58
ID 24407 i ID 16623 su preko razmene prekrsili G.P. 1.7 tako sto je ID 24407 dao item crnu ski masku vrednosti od 20+ miliona dok mu je ID 16623 kao "sminku" dao zuti haha scarf kojem je vrednost 3-5 miliona.
Sve mozete videti u logovima, vise puta su prekrsili isto pravilo.
LP
dobar ti je pov
 

Ljuba Kush

Player
Player
Joined
Sep 26, 2022
Messages
176
ID 24407 i ID 16623 su preko razmene prekrsili G.P. 1.7 tako sto je ID 24407 dao item crnu ski masku vrednosti od 20+ miliona dok mu je ID 16623 kao "sminku" dao zuti haha scarf kojem je vrednost 3-5 miliona.
Sve mozete videti u logovima, vise puta su prekrsili isto pravilo.
LP
bolesniku bolesni dal si ti normalan da te pitam?
 

Dadii Blanc

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
10
ID 24407 i ID 16623 su preko razmene prekrsili G.P. 1.7 tako sto je ID 24407 dao item crnu ski masku vrednosti od 20+ miliona dok mu je ID 16623 kao "sminku" dao zuti haha scarf kojem je vrednost 3-5 miliona.
Sve mozete videti u logovima, vise puta su prekrsili isto pravilo.
LP
nemoj se sramotit bzvz bolje se zatvori u kucu ljudi su te vec na cesti poceli ganjat, izgleda da ces bit banan i u pravom zivotu ne samo u igrici
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
476
ID 24407 i ID 16623 su preko razmene prekrsili G.P. 1.7 tako sto je ID 24407 dao item crnu ski masku vrednosti od 20+ miliona dok mu je ID 16623 kao "sminku" dao zuti haha scarf kojem je vrednost 3-5 miliona.
Sve mozete videti u logovima, vise puta su prekrsili isto pravilo.
LP
LAŽ!!! ja sam bio zuti scarf
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Da se oglasim posto je zalba na mene da napisem nesto normalno, posto je fake forum nalog a znam razlog i vjv lika koji stoji iza ove forum zalbe, dijeljen je bio scarf ne mogu se sjetit tocno koji je bio posto je proslo od tad jako puno vremena, prica je bila takva da je ID 24407 dao meni crni ski masku za scarf na 2 dana da vidim kakva je dali da je uzmem sta na kraju jesam sebi jednu. U to vrijeme smo drukcije gledali na to pravilo scarf koji sam ja njemu dao je marketprice bio iznad 6 miliona a ski maska koju je on imao je drop sa eventa "Zatvor" nju ljudi prodavaju za kako je odredeni forum ratnik napiso, ski maska je bila vracena trenutna koju imam nema veze sa ovim tredovima. Ako je prwvilo prekrseno mozete me banat al imajte na umu da smo gledali da item mora bit u vrijednosti 5+ miliona da bi se mogo trejdat sta i je bio. Lp
 

Andra Obama

Sladji sam od meda
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
349
Crnu ski masku tada jedva ko da je i imao, niko nije hteo da ih proda pa nisu ni imale "odredjenu cenu". Vlasnik je vrednovao koliko i scarf, na njemu je da li njemu taj trade odgovara ili ne. Nije data semenka za masku, već maska za masku tantuse.

P.S. neka ti porastu ta malecna mudašca pa napiši žalbu sa svog forum naloga a ne kao jajara obična da se kriješ, svakako će se saznati ko si a onda ćemo ti čestitati milu novu godinu <3 ( u bukvalnom smislu napisana rečenica, nema dvosmislenih niti skrivenih motiva mržnje! )
 

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
318
ID 24407 i ID 16623 su preko razmene prekrsili G.P. 1.7 tako sto je ID 24407 dao item crnu ski masku vrednosti od 20+ miliona dok mu je ID 16623 kao "sminku" dao zuti haha scarf kojem je vrednost 3-5 miliona.
Sve mozete videti u logovima, vise puta su prekrsili isto pravilo.
LP
.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom