Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39423
Players nickname
Merson
Suspect ID
16623
Date of violation
Oct 13, 2023
Time of violation
18:30
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/504564/

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
ID:16623 Sheruje cene i vidi se da je dobro upoznac sa real money cene na GrandRP RS.

Neke igraca su dobili ban zato sto su "pomagali". Ne vidim razlika izmedju to da pomazes i javno da pises koliko je cena carshering 2K Eura ili 2000 eura. Mujo dobro zna o cemo se radi i zato predlazem ovu zalbu proveriti on.
Tu u prilog je slika sa komentara. Proofs je link sa zalbe za svaki slucaj da ne edituje.
pvqPbI3.jpeg
Druga stvar vezano za ovi igraca radi Mass off topic na svaka zalba. Uvek je on pametan i uvek on sve zna, ismejava druge igrace. Nijedan admin mu nije dao warn.
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Momak je napiso ljepo kao sta se vidi da admin rijesi zalbu da bi on mogao uplatiti 5k grand coinsa, 2k eura je kada se zbroji puta 2 za event grand coinsi skoro pa 5k grand coinsa toliko od mene
 

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
Momak je napiso ljepo kao sta se vidi da admin rijesi zalbu da bi on mogao uplatiti 5k grand coinsa, 2k eura je kada se zbroji puta 2 za event grand coinsi skoro pa 5k grand coinsa toliko od mene
Nisi slucajno spomenuo 2k eur. Upoznat si sa situacija za razlika od ove drugo NPC koje komentiraju i dislajkaju ;)
Sad pises kao grand coinsa i neke druge stvari a si tacno upoznat sa situacija sto je bila
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Nisi slucajno spomenuo 2k eur. Upoznat si sa situacija za razlika od ove drugo NPC koje komentiraju i dislajkaju ;)
Sad pises kao grand coinsa i neke druge stvari a si tacno upoznat sa situacija sto je bila
Ok
 

niksii

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
197
Nisi slucajno spomenuo 2k eur. Upoznat si sa situacija za razlika od ove drugo NPC koje komentiraju i dislajkaju ;)
Sad pises kao grand coinsa i neke druge stvari a si tacno upoznat sa situacija sto je bila
to znaci da si i ti upoznat sa tom situacijom gazda ti je objasnio sve to sto imas kromosom manje nije njegov problem i molim te bez ovih ispada i laznih optuzbi hvala!!
 

Cipriano

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
215
Pre opterecen si generalnim pravilom 1.6 , moj ti je savjet da sa svojih koliko 14-15 godina vec sad krenes trazit neki posao da bi si mogo zaradit neke pare i da prestanes pricat abnormalne gluposti, tjt od mene lp, i da si iti malo upucen znao bi da je chip tunning kupljen s aukcije
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
478
Zasto bi bio kad nisam nista prekrsio? Nego sam te pitao koliko RL pare je platila vendetta za te 100M na balans i za chip-tune?
sve najbolje zelim tebi ali nemoj gurati nos gdje ti nije mjesto,tri put mjeri jednom sjeci
Ako nisi upoznat sa situacijom nemoj se ni mjesati.
Otkud 100m nema potrebe da ti objasnjavamo grickaj nokte i budi ljubomoran
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Momak , odgovorit cu ti jer si me spomenio , inače se nebi petljao .
Tyler je potrošio jedno 500-600eura na grand coinse kada se RS server otvorio , s tim je kupio jako puno stvari , par kuća i super biznis . U jednom trenutku na početku RS projekta Vendetta familija je imala 30+ biznismena... trenutnu Zampa kuću i mnooooogo para u sefu . Tada sam zasluženo dobio BL i svi ti biznisi , kuće i pare su poćele nestajati . Od kada su me unbanali , nisam kupio grand coinse iz principa , a trejdo nešto za RL pare ...nisam nikada ni na jednom serveru , a nikada ni neću . Znam da na serveru i forumu ne postoje službene posljedice za klevetanje , ali smislit cemo nesto . Pusa
 

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
Pre opterecen si generalnim pravilom 1.6 , moj ti je savjet da sa svojih koliko 14-15 godina vec sad krenes trazit neki posao da bi si mogo zaradit neke pare i da prestanes pricat abnormalne gluposti, tjt od mene lp, i da si iti malo upucen znao bi da je chip tunning kupljen s aukcije
Carshering 2000 eura to je tvoj komentar. Tebi da ne boli kurac za mog privatnog zivota.
Meni jos nije jasno sto nisi dobio ban za pomaganje gen. rule 1.6. Kad znas koji item koliko RL pare vredi.
 

Lil Merson

Player
Player
Joined
May 24, 2023
Messages
50
Momak , odgovorit cu ti jer si me spomenio , inače se nebi petljao .
Tyler je potrošio jedno 500-600eura na grand coinse kada se RS server otvorio , s tim je kupio jako puno stvari , par kuća i super biznis . U jednom trenutku na početku RS projekta Vendetta familija je imala 30+ biznismena... trenutnu Zampa kuću i mnooooogo para u sefu . Tada sam zasluženo dobio BL i svi ti biznisi , kuće i pare su poćele nestajati . Od kada su me unbanali , nisam kupio grand coinse iz principa , a trejdo nešto za RL pare ...nisam nikada ni na jednom serveru , a nikada ni neću . Znam da na serveru i forumu ne postoje službene posljedice za klevetanje , ali smislit cemo nesto . Pusa
Posteno si napisao. Izvini sto ovako javno sam te prozvao.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom