Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43100
Players nickname
Dragan Bajun
Suspect ID
33548
Date of violation
Oct 14, 2023
Time of violation
15:08
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=dmWtzcbuWoI

Wolfy SuperStar

Player
Player
Joined
May 23, 2023
Messages
62
Nije jadan covek kriv sto imas eksiranu cesmu od kompjutera :)klasicno namestanje bana.MS-13 jednom NPC uvek NPC.Jednom kalas gang uvek kalas gang.Pritom mogi si trazit disc i tu pov da ti pokaze bebo moja.Ljubi te Vuk Ice
 

Jockeee

Player
Player
Joined
Feb 8, 2023
Messages
490
Nije jadan covek kriv sto imas eksiranu cesmu od kompjutera :)klasicno namestanje bana.MS-13 jednom NPC uvek NPC.Jednom kalas gang uvek kalas gang.Pritom mogi si trazit disc i tu pov da ti pokaze bebo moja.Ljubi te Vuk Ice
off topp
 

Dragan Bajun

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
65
Nije jadan covek kriv sto imas eksiranu cesmu od kompjutera :)klasicno namestanje bana.MS-13 jednom NPC uvek NPC.Jednom kalas gang uvek kalas gang.Pritom mogi si trazit disc i tu pov da ti pokaze bebo moja.Ljubi te Vuk Ice
Pa neznam ko te je ubio 1v1 na luku pa si me kacio za Possible Cheat , a roknio sam te lagano ae poz ne mesaj se u zalbu
 

Milutin

BIG DADDY
Player
Joined
Oct 10, 2023
Messages
44
Nije vam ms-13 burazeru kriva sta koristite pomagalo kad nemate ruke mogu vam ja prodam ruke taman posla bate ne nervirajte mi se samo vi volim vas puno
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,152
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Igrac je dostavio POV pre nego sto sam zatrazio, moze se videti iznad.​
  • Nista sumnjivo.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom