Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Mogući ban evading, G.P. 1.7 | 10701 i 659

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
20562
Players nickname
Fixon Gotti
Suspect ID
10701,659
Date of violation
Oct 15, 2023
Time of violation
20:11
Proofs
https://www.youtube.com

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
I odjecu mozes prodati za 1 dolar u razmenu koja vredi 100m, ali to ne znaci da mozes jer krsis 1.7
Za odjecu te ne obavjestava skripta i za odjecu je i napravljeno pravilo 1.7 ako ga dobro procitas mozda shvatis, za stvari koje postoji skripta ti dok god ne ides protiv skripte ne krsis pravilo. Mozes mijenjati najbolji biznis za najgori preko skripte opet ne krsis nista nebitno koliko koji zaradjuje, to sto su ljudi davali sjemenku za lv komplet nema veze sa ovim stvarima
 

sloopdogg

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
249
Za odjecu te ne obavjestava skripta i za odjecu je i napravljeno pravilo 1.7 ako ga dobro procitas mozda shvatis, za stvari koje postoji skripta ti dok god ne ides protiv skripte ne krsis pravilo. Mozes mijenjati najbolji biznis za najgori preko skripte opet ne krsis nista nebitno koliko koji zaradjuje, to sto su ljudi davali sjemenku za lv komplet nema veze sa ovim stvarima
Aham dobro, potvrdicu sa admine, ako je tako onda super
 

djoksipoison

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
156
Za odjecu te ne obavjestava skripta i za odjecu je i napravljeno pravilo 1.7 ako ga dobro procitas mozda shvatis, za stvari koje postoji skripta ti dok god ne ides protiv skripte ne krsis pravilo. Mozes mijenjati najbolji biznis za najgori preko skripte opet ne krsis nista nebitno koliko koji zaradjuje, to sto su ljudi davali sjemenku za lv komplet nema veze sa ovim stvarima
igiii nemoj plakati ban je ban, prodju 60 dana.. karma je kucka zar ne?
nas gunshop je prebacen po drzavnoj i momci su dobili ban tkd dobijas ga i ti
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
igiii nemoj plakati ban je ban, prodju 60 dana.. karma je kucka zar ne?
nas gunshop je prebacen po drzavnoj i momci su dobili ban tkd dobijas ga i ti
Tvoji momci su prebacili gunshop po drzavnoj zato sto su htjeli da izbjegnu ban koji je trebao da se desi i nisu banovani zbog prebacivanja gsa za drzavnu🤣
Ja sam prosao pccheck i tek onda prebacio biznis iz privatnih razloga ali nazalost ih ne znas :p
 

djoksipoison

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
156
Tvoji momci su prebacili gunshop po drzavnoj zato sto su htjeli da izbjegnu ban koji je trebao da se desi i nisu banovani zbog prebacivanja gsa za drzavnu🤣
Ja sam prosao pccheck i tek onda prebacio biznis iz privatnih razloga ali nazalost ih ne znas :p
isti kurac je po drzavnoj ili ga zamenio preko kikiriki biznisa, sad se to gleda kao 1.7 istoo tako.. Niko od njih nije dobio za banevadeing jer johhny nije znao da li je prosao pc check ili nije tako da su dobili za 1.7
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
isti kurac je po drzavnoj ili ga zamenio preko kikiriki biznisa, sad se to gleda kao 1.7 istoo tako.. Niko od njih nije dobio za banevadeing jer johhny nije znao da li je prosao pc check ili nije tako da su dobili za 1.7
Pitaj ga u koje doba dana se njegov pc check radio i kada je kaznu dobio a biznis je vec stigao da se prenese, meni je odmah javljeno jesam li prosao ili ne a to spasavanje biznisa je ban evading :D poz
 

djoksipoison

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
156
Pitaj ga u koje doba dana se njegov pc check radio i kada je kaznu dobio a biznis je vec stigao da se prenese, meni je odmah javljeno jesam li prosao ili ne a to spasavanje biznisa je ban evading :D poz
hoces da kazes da bolje znas pravila od seniora? prekrsio si pravilo, prebacio si biznis od 200+ miliona i to najverovatnije preko zamene biznisa kako bi izbegli gubitak poreza na vecoj sumi novca... to je kaznjivo lepi samo brat da te uputi
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
392
Sta je toliko smesno? Mozes mi reci gde pise da mozes prebaciti biznis za drzavnoj ceni a da ne krsis g.p 1.7? ozb pitam
si ti lud ili treniras? biznis mozes kad oces prodati po drzavnoj ceni... sto je po skripti moguce onda ne krsis 1.7 razmisli drugi put pre nego napises nesto... svi ti se smeju
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
654
Bitno da ID 10701 sve zna i zna za sta su ljudi dobili ban i zbog cega su dobili ban, on sve zna a admini koji su odgovorili ljudima i mi koji smo upuceni znamo drugacije, dzabe vi njega ucite kad ce on uvek napraviti recenicu koja njemu vise odgovara i koju on voli da cuje. Ego je ubitacna stvar u danasnjem zivotu. Pusti Administraciju neka resi nemoj da places vise ovde kako je dozvoljeno!
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Bitno da ID 10701 sve zna i zna za sta su ljudi dobili ban i zbog cega su dobili ban, on sve zna a admini koji su odgovorili ljudima i mi koji smo upuceni znamo drugacije, dzabe vi njega ucite kad ce on uvek napraviti recenicu koja njemu vise odgovara i koju on voli da cuje. Ego je ubitacna stvar u danasnjem zivotu. Pusti Administraciju neka resi nemoj da places vise ovde kako je dozvoljeno!
Imas dokaz od najviseg admina RS servera, tvoji intimni problemi sa ostalima nemaju veze sa prekrsenim pravilima i onim sta ti trazis. Dobio si ban za 1.7 jer si crnu ski uzeo na ruke i pravdas se sebi uz neke price o egu i danasnjici. Nek rijesi administracija ne bojim se <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom