Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7535
Players nickname
Michael Desanta
Suspect ID
14754
Date of violation
Feb 13, 2022
Time of violation
20:02
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=TL2bNjZ2GFc

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
90
dakle drama je pocela oko prodaje kuce prodao sam je covjeku za 400k i posle me zove kao brat ce ga ubiti jer je kupio kucu i dal je ocu nazad, ja sam rekao da necu kucu ne trebam je i on je rekao da igra na bratov acc i da ce ga ubit ako je ne vrati, ja reko ok momak da mi treba kuca nebi je prodavao al uglavnom on je na tome sve rekao da igra na accountu od brata da mu farma nesto nije se dobro cuo kao sto se moze na klipu vidjeti i ja sam se samo vratio da potvrdim i prijavim to.
 

Dzoniii Markovic

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
20
Lagao sam . Kupio sam kucu za 400k i nije mi se svidela i nije moglo da se uzme vise od 200k. Ja mu se javim za svetleci kamen, za zamenu (pre toga nisam ni znao da je to on, na disc). Kaze on mn ,, Pa ja sam ti prodao kucu tu,,. Ja kazem ,, Mozes da dodjes do kuce da te pitam nesto,,. On dodje i ja ga pitam da mu je vratim, on kaze da nece ja kazem ok. I krenem da lazem da sam kod brata i na njegov acc kako bi pomislio da je stvarno i u nadi da ce opet da se zamenimo. Uglavnom upadnem u velika govna i eto sad evo, borim se da ne dobijem ban. Ja se izvinjavam liku i administaciji na mojim lazima, a administracije naravo treba da me kazni za to. I nije pokazao ceo video. Ugodan ostatak dana pozz.
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
90
shomy je bio isto pored nas kad si i njemu rekao da igras na bratov account tako da, ako je to laz ne vidim cemu to, ali na kraju svega toga to se moze i provjeriti tako da cemo ostaviti da se resi, hvala i ugodno vam vece zelim.
 

Dzoniii Markovic

Player
Player
Joined
Jan 16, 2022
Messages
20
Da to je bila laz, slobodno moze da se proveri. Zato sto znam da sam bio kod svoje kuće i igrao na svom acc.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom