Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
44947
Players nickname
Patrick Dangler
Administrators nickname
Kejt Zaraki
Date
Oct 20, 2023
Time
11:51
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/510607/

Fedrov

Player
Player
Joined
Aug 16, 2023
Messages
35
Žasto nije tražen POV od igrača. A ja kad me neko reporta uvek moram da dostavljam pov, čak i kad se sve lepo vidi. Ako sam trazio da vidim pov kako me je ubio za 2 sekunde a imo sam pancir zelim da znam razlog zasto ne mogu da vidim pov
 

Fedrov

Player
Player
Joined
Aug 16, 2023
Messages
35
Žasto nije tražen POV od igrača. A ja kad me neko reporta uvek moram da dostavljam pov, čak i kad se sve lepo vidi. Ako sam trazio da vidim pov kako me je ubio za 2 sekunde a imo sam pancir zelim da znam razlog zasto ne mogu da vidim povDa li je ovaj admin korumpiran ili o čemu se ovde radi?? Ja kao igrač imam pravo da vidim kako sam ubijen i da li je taj igrač čist ili koristi cheat
Da li je ovaj admin korumpiran ili o čemu se ovde radi?? Ja kao igrač imam pravo da vidim kako sam ubijen i da li je taj igrač čist ili koristi cheat
 

Fedrov

Player
Player
Joined
Aug 16, 2023
Messages
35
Da li je ovaj admin korumpiran ili o čemu se ovde radi?? Ja kao igrač imam pravo da vidim kako sam ubijen i da li je taj igrač čist ili koristi cheat
i ne zanima me da li je sumljivo ili nije ocu da vidim pov kako me je ubio
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,244
Samo admin ima pravo da trazi POV, ne mozete vi da trazite kako hocete. Svakako u ovom slucaju zalbu cu da vratim u pending i POV ce biti zatrazen od strane mene.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom