Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Licna(personalna) biografija I Noa Lukic I 44598

Rejected
Status
Not open for further replies.

Noa109

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
4
Ime:Noa
Pol:Musko
Starost:27
Rasa:Bijelac
Nacionalnost:Srbija/Hrvatska
Mesto rođenja:Babina vratina
Otac:Leo
Majka:Ana
Težina:95
Visina:1.92
Boja očiju:Zelena
Boja kose:Crna
Tetovaže:Imam
Prednosti:Visok,Hrabar,snalazljiv
Slabosti: 1 sin u popravnom domu, jako agresivan, lako sam u zatvor

Rodjen sam u malom selu babina vratina, uvijek sam radijo nepodopstine i volio zezati ljude i krasti. Bio sam u zatvor vec 3 puta zbog kradje i nasilja.
dok sam imao 14 godina poceo sam pusiti travu i ici u klubove, ali sam tako zavrsavao na policiji i tata me je kupio i doma samarao.
Htio sam nakon 20 godine se popraviti ali sam skuzio da je lakse doci do para nelegalnim nacinom, cak sam i tatu krenuo krasti.
krao sam sve ljude po ulici i isao na pucnjave, radio sam nelegalne poslove i pusio trave i droge, tukao sam se stalno i bio sam jako agresivan,
ali sam bio dobar prema curama uvijek sam ih branio kad ih je neki naslinik tukao i te stvari. jednom sam isao u kradju ali je onaj kog sam krao imao pusku i skoro me je upucao ali sam ga prije, tata me mrzi imam dijete koje nit nezna da ima oca zato radi sranja ko i ja. Ja sada shvacam da bih trebao krenuti s boljim zivotom da ne idem iz zatvora u zatvor i nadam se boljem zivotu i boljem sebi i vise nikad sebi necu dozvoljavat nesto ovakvo nesto i nadam se da ce mi se sin popravit.


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom