Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11372
Players nickname
Tobias Rieper
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 22, 2023
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/s69XkeowwtM

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite POV sa eventa
  • Čeka se odgovor ID-a 5775. Ima 14 sati da odgovori.
 

Spooky Zookey

Player
Player
Joined
Dec 22, 2021
Messages
178
molim pov od igraca, ne vidim dva lika tako da sumnjam da nije double tap vec da je lik ispalio 2 metka iz reva u pola sekunde. Ako je double tap svaka cast
Glas mi se ne cuje jer sam mutiran na disc.
cist dubble tap je bio krivo mi je jedino sto nemam da ti pokazem pov al ako nek dobijem ban to je moja krivica sto nisam save al da znas ja ni sam ti lik koj cituje u igricu doso sam posle godinu dana malo da se ispucam i ovo mi je bio prvi event koji sam uradio kill i to je bio dubble tap naravno reporto si to je ispravno i ja sam zasluzijo kaznu sto nemam pov, ne krivim te al da znas da je bio dubble tap jer mrzim citere vise nego ti .
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
cist dubble tap je bio krivo mi je jedino sto nemam da ti pokazem pov al ako nek dobijem ban to je moja krivica sto nisam save al da znas ja ni sam ti lik koj cituje u igricu doso sam posle godinu dana malo da se ispucam i ovo mi je bio prvi event koji sam uradio kill i to je bio dubble tap naravno reporto si to je ispravno i ja sam zasluzijo kaznu sto nemam pov, ne krivim te al da znas da je bio dubble tap jer mrzim citere vise nego ti .
Ako je double tap kao što rekoh svaka čast. Neka okači pov taj dečko što me je hitao 53 jer se vidiš ti pored njega i sve ok ako tvrdiš da je double tap. Jer kao što sam i rekao ne vidim drugog lika nigde. I oba metka dolaze iz tvog karaktera.
 
Last edited:

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
brate daj jel si realan da si ovo okacio vide se 2 metka prema tebi i jos si okacio lika koji je bio 7 mjeseci senior ti nisi normalan brate nije ni cudo sto te svi mrze sramota
Kakve veze ima što je on bio senior? Ajde malac produži. I jako me zabole kita da li me neko mrzi ili voli 😉

Zamolio bih admine da kazne ubuduće ovakve smaračke off topic komentare
 

Tobias Rieper CREW

Most loyal player
Leader of unofficial org
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Nema šta da se pomaže Uroše. Dobio sam POV na discord od igrača koji je pored zokija i hita me, a čuje se i prijava. Bio je double tap sve je čisto. Povlačim žalbu. Molim admina Walter Wilson da odbije žalbu. Hvala
 

Pero Yeager

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
9
Nema šta da se pomaže Uroše. Dobio sam POV na discord od igrača koji je pored zokija i hita me, a čuje se i prijava. Bio je double tap sve je čisto. Povlačim žalbu. Molim admina Walter Wilson da odbije žalbu. Hvala
Cheat zalba se nemoze povuci mora tu postaviti pov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom