Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
///
Players nickname
Povlacim
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 26, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/

Smoki

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
143
I treba tako da se kaci lik je pokro dosta stvari i nije vratio ja bi molio da se ovo rjesi jelbo kvari RP cijeloj Familiji
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
372
kao prvo uzo sam stvari a zatim posle koliko sati ili mozda 1 dan sam ti dao stvari koje su duplo vrednije od tih stvari sa slike koje su ukradene dao sam ti skoro sve moje stvari da bi ti vratio ono sto sam uzeo a i da reko mi je jedan od zamenika da ih uzmem zato sto mu nisu trebale
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
372
e da jos nesto za tu sliku ajde malo slikaj gore zato sto sam ja pomago dvom drugu da sve ubaci u auto i ode da proda na black
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
372
pomogo sam prijatelju da ubacimo neke stvari u jugulara kako bi odvezo na black market neznam zasto to zloupotrebljavate kada sam samo pomago prijatelju da ubaci stvari u jugulara a izaso sam iz fama pre 1 mesec
 

Smoki

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
143
pomogo sam prijatelju da ubacimo neke stvari u jugulara kako bi odvezo na black market neznam zasto to zloupotrebljavate kada sam samo pomago prijatelju da ubaci stvari u jugulara a izaso sam iz fama pre 1 mesec
ako imas pov daj da vidimo
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
372
e da za lmg i metkove mi je isto reko drugar da uzmem zato sto mu nisu trebali a i nemozete sa tom puskom da idete ni na reid da se pucate itd ista situacija za kratku sotku i lu vi pancir zato sto je moj drugar radio nesto na tezgi nije mogo da mi da oruzije da idem se pucam po geto pa mi je reko na bubicu slobodno uzmi i idi se pucaj pa sam ga posle nagovorijo da zajedno idemo
 

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
Pozdrav postovanim adminima koji citaju ovo on je bio u moju familiju od pre pa me je tada isto pokro ali smo se dogovorili da mi vrati pa te sam mu ja pruzio jos jednu sansu da bude tu on evo kako sto vidite nastavlja da radi to. evo jos jedna slika gde se vidi da je pokro jos stvari i zeleo bi da se lepo pravedna odluka ugodan dan/noc.
Koliko vidim momak je vratio municiju u skladiste a druga stvar zasto si to kacio nakon 4 dana to se kaci odma a ne sada nesto je tu sumljivo a kako mi znamo da ga ti nisi nagovorio da uzme iz skladista i onda ga okacio nakon 4 dana nesto tu ne stima
 

mikialcapone

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
73
Tesko da bi ti ovo moglo proci jer proslo je vise od 48h, a drugo vidi se da je nešto vraćao e sad se tu mnogo pitanja postavlja.. sretno s zalbom.. ali mislim da si okasnio malo.
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
372
e da neka samo admin obrati mali znak paznje na datum te radnje
 

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
Tesko da bi ti ovo moglo proci jer proslo je vise od 48h, a drugo vidi se da je nešto vraćao e sad se tu mnogo pitanja postavlja.. sretno s zalbom.. ali mislim da si okasnio malo.
Slazem se s tobom to nakon 48h ne vrijedi kacit
 

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
Moras snimit pov kako scrollas sve sa njegovim id em jer mi neznamo jel on vratio te stvari, ili barem slike detaljnije
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,297
Nakon pregleda dokaza odlucio sam odbiti ovu zalbu

Zalba Povucena!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom