Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7156
Players nickname
Buki Jovanovic
Suspect ID
39013
Date of violation
Oct 26, 2023
Time of violation
16 07
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=8uEoJIVaKrM

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
330
Jos sam kazes na bubici radis kao djubretar u porscheu znaci ne kontam o cemu pricas
 

aleksa5669

Player
Player
Joined
Jul 20, 2023
Messages
56
Pa moj buki, djaba ti milijarda kad ne znaš ni žalbu da sastaviš, kao prvo posao se radi sa skriptovanim vozilom za odvozenje djubreta, kao drugo ne nalaziš se na neskriptovanoj zelenoj zoni, a kao trece od kud ovaj frajer da zna da si ti djubretar jer naravno nemas vozilo firme nego si došao u poršeu, moj buki djaba ti 300 godina u gradu kad ti se rp sveo na grinadnje para i to je sve
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
330
Pa moj buki, djaba ti milijarda kad ne znaš ni žalbu da sastaviš, kao prvo posao se radi sa skriptovanim vozilom za odvozenje djubreta, kao drugo ne nalaziš se na neskriptovanoj zelenoj zoni, a kao trece od kud ovaj frajer da zna da si ti djubretar jer naravno nemas vozilo firme nego si došao u poršeu, moj buki djaba ti 300 godina u gradu kad ti se rp sveo na grinadnje para i to je sve
Objasnio covek
 

Pabloo Marcola

Player
Player
Joined
Jun 3, 2022
Messages
146
Pa moj buki, djaba ti milijarda kad ne znaš ni žalbu da sastaviš, kao prvo posao se radi sa skriptovanim vozilom za odvozenje djubreta, kao drugo ne nalaziš se na neskriptovanoj zelenoj zoni, a kao trece od kud ovaj frajer da zna da si ti djubretar jer naravno nemas vozilo firme nego si došao u poršeu, moj buki djaba ti 300 godina u gradu kad ti se rp sveo na grinadnje para i to je sve
rispekt
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom