Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
20264
Players nickname
Cone Master
Suspect ID
37837
Date of violation
Oct 30, 2023
Time of violation
01:37
Proofs
https://youtu.be/Y9mvRo5G5Gw

ConeMaster

Player
Player
Joined
Sep 28, 2023
Messages
71
pogledajte u povu mislim da ne treba ovako da se radi!


posle u kuci nas ubijaju kad sam se vratio nakon anekog vremena
 
Last edited:

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
Stvari prekrsene:
1.
Naslov zalbe treba biti - PG | 37837
2.
Radis FearRP, dok ti govore da dignes ruke ti objasnjavas neka pravila i kad ti kaze da bjezis ti kazes da neces.
3. Radite MG, spominjete pravila i krsenje istih, takodje pricas na discord i govoris kako su te ubili.
4. 37837 opet radi PG, pretrazuje te dok nisi dignuo ruke.
5. Radis lagani UB jer dok te pucaju ti govoris vidimo se na gradskom.
6. Ovi sta su ti usli u kucu rade P.Z.Z 1.1 i ubijaju te u tvom stanu.

Admini ne zelim da radim OFFTOPIC, samo zelim da pomognem ljudima da znaju bolje da postavljaju zalbe kako bi drugim administratorima posao bio brzi i laksi, hvala.
 

Bogile Buraz

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
32
Stvari prekrsene:
1.
Naslov zalbe treba biti - PG | 37837
2.
Radis FearRP, dok ti govore da dignes ruke ti objasnjavas neka pravila i kad ti kaze da bjezis ti kazes da neces.
3. Radite MG, spominjete pravila i krsenje istih, takodje pricas na discord i govoris kako su te ubili.
4. 37837 opet radi PG, pretrazuje te dok nisi dignuo ruke.
5. Radis lagani UB jer dok te pucaju ti govoris vidimo se na gradskom.
6. Ovi sta su ti usli u kucu rade P.Z.Z 1.1 i ubijaju te u tvom stanu.

Admini ne zelim da radim OFFTOPIC, samo zelim da pomognem ljudima da znaju bolje da postavljaju zalbe kako bi drugim administratorima posao bio brzi i laksi, hvala.
Druze jel tvoja stvar da ti ljudima objasnjavas i da ovde pises gluposti po forumu bez razloga bukvalno samo se blamiras i ljudi ce te sprdati.Btw koji si ti Inyahead kad te niko ne zna?😂
 

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
Druze jel tvoja stvar da ti ljudima objasnjavas i da ovde pises gluposti po forumu bez razloga bukvalno samo se blamiras i ljudi ce te sprdati.Btw koji si ti Inyahead kad te niko ne zna?😂
A ko si ti npc glupi, ocu covjeku pomoc jer ce mu odbit zalbu jer nije u pravilnom formatu, a ti tu seres.
 

Nix1111

Player
Player
Joined
Oct 19, 2023
Messages
3
prvo vidis da je on spustio ruke cim sam ga pretrazio druga stvar jas am auto udarao sa razlogom da bude pomeren od igraca i onda je u mojim ocima on bio van auta 3 stvar najveci si no name promeni to prezime jer to prezime od nase familije jer si no name najveci
 

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
prvo vidis da je on spustio ruke cim sam ga pretrazio druga stvar jas am auto udarao sa razlogom da bude pomeren od igraca i onda je u mojim ocima on bio van auta 3 stvar najveci si no name promeni to prezime jer to prezime od nase familije jer si no name najveci
Znaci javi mi se lik koji je u 5 minuta prekrsio 3 pravila: PG, MG, P.Z.Z 1.1
 

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
prvo vidis da je on spustio ruke cim sam ga pretrazio druga stvar jas am auto udarao sa razlogom da bude pomeren od igraca i onda je u mojim ocima on bio van auta 3 stvar najveci si no name promeni to prezime jer to prezime od nase familije jer si no name najveci
A i takodje u jednu ruku kad gledas i on je prekrsio vise od vas tako da nez cemu vrjedanje ako sam na tvojoj strani ode, ali eto sta da ti kazem
 

Pabloo Montreal

player
Player
Joined
Jan 28, 2023
Messages
321
nakon ovoga bi ja ugasio komp (tvoj toster) u supu i pokrio bi ga i nebi vise ni pomislio da dirnem komp a kamoli da ga gledam
 

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
Nakon ovog pablovog bi ja na tvom mestu ugasio tvoj komp koji ide na dizel jer vergla, i spremio ga u supu. I pokrio se usima jer je ovo tuga sta te lik izjebo hahahaha
 

Pabloo Montreal

player
Player
Joined
Jan 28, 2023
Messages
321
Nakon ovog pablovog bi ja na tvom mestu ugasio tvoj komp koji ide na dizel jer vergla, i spremio ga u supu. I pokrio se usima jer je ovo tuga sta te lik izjebo hahahaha
COLEGA MISLIM DA GA JE VEC ODVEO U SUPU SVOJ DIZELASA
 

ConeMaster

Player
Player
Joined
Sep 28, 2023
Messages
71
Stvari prekrsene:
1.
Naslov zalbe treba biti - PG | 37837
2.
Radis FearRP, dok ti govore da dignes ruke ti objasnjavas neka pravila i kad ti kaze da bjezis ti kazes da neces.
3. Radite MG, spominjete pravila i krsenje istih, takodje pricas na discord i govoris kako su te ubili.
4. 37837 opet radi PG, pretrazuje te dok nisi dignuo ruke.
5. Radis lagani UB jer dok te pucaju ti govoris vidimo se na gradskom.
6. Ovi sta su ti usli u kucu rade P.Z.Z 1.1 i ubijaju te u tvom stanu.

Admini ne zelim da radim OFFTOPIC, samo zelim da pomognem ljudima da znaju bolje da postavljaju zalbe kako bi drugim administratorima posao bio brzi i laksi, hvala.
hvala ali nisam pricao na diskordu nego zeni pored mene sta se desava. to je u glavi samo nema veze ni sa kim u igri
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom