Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
6901
Players nickname
Ante Djukela
Suspect ID
7765
Date of violation
Oct 30, 2023
Time of violation
18:53
Proofs
https://youtu.be/xmIlecAu1Cw

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
nalozeno djete me hapsi me jer sjedim u policijskoj stanici iako sam promjenio ime i sve Radi mg i neda mi da igram !
Molim da se kazni ovaj momak

Hapsi me 2 x u 15 min i radi mg iako sam napravio promjenu imena i sve
molim da se kazne

Pov od prvog hapsenja isto bez razloga
 

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
Policija nikad u RL nebi hapsila za slobodu govora i zato sta neko sjedi
ako se on osjeca uvređeno a nit sam pricao sa njim neka se ode leciti negdje drugdje a ne na meni
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
259
Voleo bih se nadovezati na tvoju zalbu na gospodina koga si okacio. Stime da se pravis lud, deres na ljude i pravis nemir u LSPD ima puno pravo da te izbaci na glavacke iz iste. Sto se tice tvog spominjanja "RL policajaca" zamolio bih te najlepse da prvo tvojom glavom razmislis da li bi neki civil imao tolika muda kao ti da se svadja sa Federalnim Birom ili nedaj boze nekom interventnom. Moja topla preporuka jeste da se manes granda jer umesto da uzivas u igrici ti pravis od sebe majmuna i ostalima unistavas uzivanje i odmor.
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
  • ID 6901 Imate rok 12h.
 

Papic Zambad

Player
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
106
Ne hapse oni tebe sto ti sedis nego pricas sluzbenom licu kako si ti uhapsio mnogo ljudi i mislis da te niko ne sme dirati jer si takozvani Ante Dzukela (No hate)
 

Tyler Haze

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 9, 2021
Messages
157
Ovaj LSPD je trebao biti ugašen još prije par dana . Svaki dan minimalno 5 prijava na njih .
Dečki su nadobudni ...nije vam ovo momci Gaza , a Vi niste Izraelci .
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,538
E da krenemo sa zakljuckom , prvo ovo smijem da budem u policijskoj stanici imam pravo itd , imate ali ako sluzbenik ne bitno koji kaze da je napustite i vi odbijate to je Nepotcinjnost ,

druga stvar , pov koji je okacen prvog hapsenja od 16s od totalno druge situacije necu da gledam , 1 zalba = 1 situacija

Treca stvar , drzavni sluzbenik mora da zna kako da se ponasa " mrskanje iz stanice " nije ponasanje sluzbenika , a koliko vidim nemate ni biografiju koja vam omogucava to samim time ne radi hapsenja vec radi ponasanja ;

ID 7765 dobit ce kaznu za FailRp




Prihvaceno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom