Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
25753
Players nickname
Veky Zec
Suspect ID
7156
Date of violation
Oct 31, 2023
Time of violation
18:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Ys8MighhKkE

Veky_Zec

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
2
Pozdrav, u POV-u se vidi kako nas media Buki Jovanovic postuje pravila ovoga servera. Fear rp nisam mogao prekrsiti zato sto mi je sam s puskom prisao i jos k tome samo kaze da je kradja vozila i pukne ne daje uslov a kamoli tek da odbroji 5 sekundi. Molim da se ovo pregleda i da se kazni posto se ovakav tip igraca sa takvom privilegijom na serveru ne smije ponasati vec on mora drugima biti uzor a ne ovo.
 

Dragan Gago

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
242
Pozdrav, u POV-u se vidi kako nas media Buki Jovanovic postuje pravila ovoga servera. Fear rp nisam mogao prekrsiti zato sto mi je sam s puskom prisao i jos k tome samo kaze da je kradja vozila i pukne ne daje uslov a kamoli tek da odbroji 5 sekundi. Molim da se ovo pregleda i da se kazni posto se ovakav tip igraca sa takvom privilegijom na serveru ne smije ponasati vec on mora drugima biti uzor a ne ovo.
a sta ces vise mu nema jednog tvinkija sa drugog kompa pa ne moze farmati tikete pa mu fali para.
ako bi nam on bio uzor bili bi svi lopovi
 

Veky_Zec

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
2
Da ali to nije razlog da krsi pravila i da ne postuje roleplay situacije.
 
Last edited:

Daniel123

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
145
a sta ces vise mu nema jednog tvinkija sa drugog kompa pa ne moze farmati tikete pa mu fali para.
ako bi nam on bio uzor bili bi svi lopovi
Jao opet ti pocinjes sa svojim pricama i tim glupostima ajde malo ugasi taj hitbox i te gluposti i pocni malo igrati rp bez cheata Poz😃
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,855
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID - 7156 Ce dobiti kaznu za G.P. 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom