Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46317
Players nickname
Gazim Odiamo
Administrators nickname
Gherrito Malchiny
Date
Oct 30, 2023
Time
23:50
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/519581/#post-1888811

Gazim Odiamo

Player
Player
Joined
Jul 21, 2023
Messages
53
Cjenjeni admini i Mujo Simba.Ja se izvinjavam ali odbili ste mi proslu zalbu.Razumijem svoje postupke koje sam uradio i takodje molim i vas da vidite da je namjesten ban.Ja sam hteo da se odigram po RPU do kraja.Ban je iz tog razloga sto sam ukrao tako zvane Balclave u svoje svrhe.Ja se tim povodom izvinjavam jer sam sam sebi napravio problem.Namjera mi nije bila al stvarno je bio event zombija i kada sam dolazio na duznost uvijek sam uzimao opremu.Ne vidim razlog gdje ja lazem ili skrivam sebe.Trazili su mi da vide kroz moj racunar ovi lideri i Dejan i Carlo koji su mi sredili KICK i Ban.Odbio sam da im shareujem screen jer sam hteo da se odigra po RPU sve kako treba.NA sta oni nisu bili sposobni i pristali na to.Bili su bezobrazni prema meni i odbio sam da im dadnem da pristupe mom racunaru.Sad stvarno ne znam po cemu ja lazem i zasto ste dali onakvu izjavu? Hteo bih ako je ikako moguce unban na vasem serveru.Stvarno mi je zao ako sam napravio gresku jer nije mi bila namjera za tih 20 ili 10 balclava.Klk su naveli.Po ovom stilu bi svaki drugi ili treci clan bio banan.Svaki igrac koji dodje kao Policajac u server uzima istu opremu kao i ja.Ako je moguce da mi dadnete drugu sansu i time da mi ne oduzmete imovinu jer sam se trudio za nju kroz RP Gazim Odiama.Hvala na pruzenoj prilici i pozdrav vama.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom