Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Miki Johnson

Player
Player
Joined
Apr 20, 2022
Messages
102
1. Vaše ime u RL : Robert
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-8h
5. Vaš Diskord: Miki Johnson I 21771#0597
6. Vaše Ingame ime : Miki Johnson
7. Vaš ID: 21771

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Želim da budem lider ove organizacije zato što sam duže vrijeme bio u Lifeinvader-u i mnogo mi se sviđa organizacija
- Kao što sam već rekao duže sam vrijeme bio u lifeinvader-u i mislim da imam sposobnosti za lidera ove organizacije.
- Želim naučiti što više ljudi ono što su mene naučili radeći u LifeInvaderu pa da i onda nakon moga mandata oni to proslijede dalje.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Pokušao bi da dovedem što više kvalitetnih članova i članova koji hoće da rade.
- Kod regrutacije bih se što više fokusirao na to da članovi ne prave greške tokom pisanja. Mislim da je obuka veoma važna i na nju ću posebno da obratim pažnju.
- Potrudio bih se da organizujem što više sastanaka kako bi razgovarao sa članovima o njihovim problemima u organizaciji. Mislim da je to veoma važno.
- Svake nedjelje organizirati evente kao npr. Talent Show, Car Show, Fashion show i slično.
- Svako nepoštivanje članova i pravila bi rezultiralo kaznom. (U zavisnosti situacije Warn/Kick)
- Osim što bih radio članke sa državnim organizacijama, također bi postojali članci o aktuelnim dešavanjima u gradu kao i o popularnim građanima.
- Organizirao bi rankove da će svaki rank imati svoje posebno zaduženje i svako će znati šta treba da radi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom