Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6467
Players nickname
Lazar Abdularohadevohud
Suspect ID
35118
Date of violation
Nov 10, 2023
Time of violation
15:15
Proofs
https://youtu.be/qw-vKNkB0Z4

Salih Bilman

Brains are awesome, I wish everybody had one
Player
Joined
Apr 2, 2023
Messages
179
Pregled zalbe u toku
 
Last edited:

vanja karic

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
81
Druze Ajde stavi ceo pov od početka rek’o ti moj drug(8506ID) da smo iz pd a vidiš da nosimo pancire iz marabunte i rekao sam ti ne dizi a ti dizes sta da ti radim kad ne razmišljaš
 

Salih Bilman

Brains are awesome, I wish everybody had one
Player
Joined
Apr 2, 2023
Messages
179
Svaki OFF-TOP komentari ukoliko ih bude, bit će kažnjeni !
 

Lazar Abdulamadad

Player
Player
Joined
Oct 17, 2022
Messages
139
Druze Ajde stavi ceo pov od početka rek’o ti moj drug(8506ID) da smo iz pd a vidiš da nosimo pancire iz marabunte i rekao sam ti ne dizi a ti dizes sta da ti radim kad ne razmišljaš
okaci slobodno tvojih 60 dana za mojih par sati u demorgan nije nista
 
Last edited:

Salih Bilman

Brains are awesome, I wish everybody had one
Player
Joined
Apr 2, 2023
Messages
179
Nakon pregleda dokaza ne mogu zaključiti ovu žalbu!
  • Dostavite POV od početka situacije
  • (Rok za dostavljanje POV-a je 3h)
 

Lazar Abdulamadad

Player
Player
Joined
Oct 17, 2022
Messages
139
Nakon pregleda dokaza ne mogu zaključiti ovu žalbu!
  • Dostavite POV od početka situacije
  • (Rok za dostavljanje POV-a je 3h)
kako to ima veze lepo se vidi taj deo situacije gde me lik puca u animaciji radi ba nema veze sa pocetkom situacije
 

vanja karic

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
81
kako to ima veze lepo se vidi taj deo situacije gde me lik puca u animaciji radi ba nema veze sa pocetkom situacije
Kakv BA druže lepo si video da nosimo pancire iz marabunte a ti ništa ne uradiš po tom pitanju oboje smo naurozani i kazem ti ne dizi i ti ga dizes i ne razumem sta ti tu nije jasno ali ok
Vidiš 2 naurozana lica sa pancirima a ti dizes tvog kolegu nije mi jasno gde je tu BA??
 

Lazar Abdulamadad

Player
Player
Joined
Oct 17, 2022
Messages
139
Kakv BA druže lepo si video da nosimo pancire iz marabunte a ti ništa ne uradiš po tom pitanju oboje smo naurozani i kazem ti ne dizi i ti ga dizes i ne razumem sta ti tu nije jasno ali ok
Vidiš 2 naurozana lica sa pancirima a ti dizes tvog kolegu nije mi jasno gde je tu BA??
jao vidi se da ne znas pravila,jedino mogu da ga ne dizem ako sam bolnicar a to sto ste vi radila uopste mi ne govori da ga ne dizem nije bila niti pucnjava niti nista i nisam ni video pancire
 

vanja karic

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
81
jao vidi se da ne znas pravila,jedino mogu da ga ne dizem ako sam bolnicar a to sto ste vi radila uopste mi ne govori da ga ne dizem nije bila niti pucnjava niti nista i nisam ni video pancire
Ahahaha kažeš da ja neznam pravila a cek ti se ne bojiš za zivot zato sto smo nas dvojica sa pancirima i pištoljima u rukama a ne bojiš se za zivot?????
 

Salih Bilman

Brains are awesome, I wish everybody had one
Player
Joined
Apr 2, 2023
Messages
179
Nakon pregleda odlučio sam odbiti ovu žalbu
  • POV nije dostavljen u zadatom roku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom