Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Miki Johnson

Player
Player
Joined
Apr 20, 2022
Messages
102
1. Vaše ime u RL : Robert
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 6-10h
5. Vaš Diskord: Miki Johnson I 21771#0597
6. Vaše Ingame ime : Miki Johnson
7. Vaš ID: 21771

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Želim da budem lider ove organizacije zato što imam dosta iskustva u LifeInvader-u i sviđa mi se rad i trud do dan danas, ali uvijek može bolje i potruditi ću se biti bolji prema zaposlenima i građanima
- Naučio sam dosta toga u LifeInvader-u i smartam da znam pravila i da bih znao voditi organizaciju kako i doliči jednoj organizaciji
- Naravno tu su i novi zaposlenici koje bih isto obućio za daljnji rad LifeIinvader-a


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Svakog novog tjedna bih organizirao neke evente koji su zabavni građanima
- Svaki zaposleni bi bio tretiran kao i ostali bez izuzetaka pa tako i svako kršenje pravila
- Razgovarao bih sa svakim članom pojedinačno pa tako i na stastancima o nekim većim problemima (ako ih ima)
- Podijelio bih zaposlene na različite rankove da se zna tko šta radi i koja su zaduženja
- Novozaposleni koji nikada nije radio u LifeInaver-u bi pored obuke detaljnije objasnio i prošao sa njim kroz unutrašnju politiku i kroz listu ilegalnih stvari kako se ne bi desilo da se objavi oglas sa ilegalnim predmetom ili slično
 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,422
Prihvaceno
Intervju ce se odrzati u nedelju (12.11) u 19:00 budite u cekaonici na Grand RP discordu!​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom