Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Stefke Rose

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
227
1. Vaše ime IRL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6h
5. Vaš Discord: extreme11
6. Vaše ingame ime: Stefke Spasic
7. Vaš ID: 10829

Dodatne informacije

1. Lider za: LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

U LifeInvaderu sam proveo veliki deo svog Roleplay-a, specificnije vise od 8 meseci. Bio sam zamenik kod mnogih lidera, kao sto su Chif Shamun, Muhamed Habibi, Ivan Sivi itd. Takodje sam bio lider LifeInvadera krajem 2022. Mnogo truda sam ulozio u ovu organizaciju, napisao sam preko 10 000 oglasa i 30 clanaka. Oformio sam LifeInvader YT kanal gde sam objavio vise od 25 video clanaka. Bio sam prvi koji je poceo pisati clanke za LifeInvader i video clanke. Volim ovu organizaciju, ubedljivo najvise vremena sam proveo u njoj i znam sve procedure. Ako bih postao ponovo lider mogao bih da garantujem neverovatnu aktivnost organizacije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Svakodnevno zaposljavanje. I pre kao lider LifeInvadera, svakodnevno sam ispitivao i obucavao nove radnike da bi se cekanje za verifikaciju oglasa svelo na minimum. Ispitao sam preko 100 razlicitih ljudi i to po vise puta.

- Stroge norme za ulazak u organizaciju.
Kao lider ne bih dozvoljavao ulazak ljudima u organizaciju koji ne bi perfektno znali da pisu oglase. To govori i cinjenica da kada sam ispitivao buduce clanove prolaz je bio manji od 15 procenata. Ne volim neprofesionalnost.

- Vise dogadjaja. Zbog veceg budzeta LifeInvadera, zelja mi je da pravim dogadjaje vise puta nedeljno sa visemilionskim budzetima radi poboljsanja RolePlay-a i zabave na serveru. Cilj mi je praviti dogadjaje kao sto su maratoni, vece viceva, kart show, talent show, kvizovi znanja (povratak lifeinvader emsiije stolice), itd.

- Vise Happy Houra, srecan sat je moja ideja bila za pravljenje, te su ostali lideri to preuzeli dalje. Kao i pre kada sam bio lider Happy Hour bi bili pravljeni vise puta nedeljno, barem 1-2 puta na dnevnom nivou.

- Vise reportaza i vesti i Live Dogadjaja (NOVO)
Nisam primetio da se ether koristi u svom punom sjaju. Kao lider pravio bih dnevne vesti i emitovao ih putem ethera. Ovakve stvari su se radile i u samp servera i smatram da je to super stvar za poboljsanje RolePlay-a.
Takodje bih pravio i reportaze i live dogadjaje kao npr - Pronadji novinara/vozilo sa vecim nagradnim fondovima gde bih davao hintove gde se nalazim.

- Vise interakcija sa ljudima
Primetio sam ceste demonstracije i zalbe na LifeInvader, kao lider trudio bih se da zapravo pricam i dogovorim se sa ljudima i da ponudim kompromise na demonstracijama / zalbama. Ne zelim da ih ignorisem samo i izbegavam RP.

- Veci bonusi zaposlenima
Nije lako pisati velike kolicine oglasa na nedeljnom nivou, niti sklapati clanke i praviti emisije. Kao lider svaki trud bih nagradjivao. Top 5 ljudi sa najvise oglasa bi dobijali velike bonuse kao nagrada za trud i podsticanje aktivnog pisanja oglasa.

- Uskladjivanje cene oglasa sa ponudom o potraznjom
Umesto da cena oglasa bude stalno $5.000, trudio bih se da tu cenu uskladim sa ponudom i potraznjom. Npr, radnim danima kada su manji prometi oglasa smanjivao bih cene oglasa na neku normalniju cifru, uvece kada je promet jos manji takodje. Vikendom kada je veci promet bih opet povecavao itd.

- Poboljsanje kvaliteta clanaka
Ne bih dozvoljavao da clanci u Grand RP discordu budu samo suvoparan tekst napravljen za bonuse. Ne bih to dozvoljavao. Trudio bih se da svaki clanak bude sto krace i sazetije napisan gde glavnu ulogu igra zanimljivi video zapis napravljen na profesionalnom nivou.

To su samo neki od mojih ideja i ciljeva, hvala na citanju :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom