Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Blood Street Gang | Kojke Kojic

Rejected
Status
Not open for further replies.

Kojke Kojic

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
116
1. Vaše ime IRL: Bogdan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosjek online po danu: 4-5h radnim danima, 6-8 sati vikendom
5. Vaš Discord: Kojke#4860
6. Vaše ingame ime: Kojke Kojjic
7. Vaš ID: 34359


Dodatne informacije

1. Lider za..... Leader za Blood Street Gang


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


- Pre svega, hvala na citanju moje prijave, bio sam u dosta organizacija obisao sve , i odlucio sam se da isprobam poziciju lidera na serveru. Mnogi ljudi koji me poznaju me smatraju opustenom osobom, nikad nisam izgubio kontrolu te imao nekakve izlive besa, dranja i toksicnosti, te verujem da je to jako bitna vrlina za liderstvo i kao primer ostalim clanovima organizacije, kako u igri tako i van igre.
- U dosta org sam bio HC kao i sada u Marabunti (12) i na osnovu mojeg znanja ja sam siguran u to da cu ja odlicno moci da vodim organizaciju. Imam spremnjenu ekipu koja ce uspeti da me isprati i da mi pomogne oko svega.
Sebe smatram da sam jedan od iskusnijih ljudi ovoga grada, da sam kvalifikovan da vodim jednu organizaciju kao sto je Blood Street Gang.
Stavio bih limit OOC godina, za ulazak bi trebalo 13+ godina (ako neki igrac nema 13+,ali odlično zna pravila,mogao bi napraviti izuzetak), ovaj limit je zato sto ima mnogo ljudi koji ne poštuju pravila servera i neki ih namerno krše i misle da su veoma zanimljivi ostalim normalnim igračima kao i sto vecina njih ne shvata ozbiljno ovaj server, te sa tim drugim igracima unistavaju sav RolePlay osecaj.
U nekoliko recenica cu reci kako ce funkcionisati moja organizacija.
Kada govorimo o clanovima , svakom mom clanu ce biti podjednako gledan njegov trud tako i dat bonus za sve.
Svaki novi clan koji ce zeleti da se pridruzi organizaciji mora ce proci isptivanje koje ce biti test od 20 pitanja na kojih ne sme biti 3 ili vise greski.Samo cu primati ozbiljne RP igrace u organizaciji.
Grafiti team , turf team ce biti celokupno popunjen za najbolji moguci rad.
Moja organizacija ce vise biti fokusirana na RP , u smisli da zelim da se RP ojaca , da stalno budu pljacke , raidovi , talacke itd.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


Trenutno stanje sa organizacijama je relativno lose , nema RP aktivnosti , talacki , pljacki samo kada je to obavezno.
Talacke, GS, bi pravio i preko dana, da bi se i drzavne organizacije i tada aktivirale kao i drugi gangovi sa kojima bih zajedno pravio talacke, ne kao do sada samo u vecernjim, nocnim satima.
Napadi na state object-e ce se dosta popraviti jer u zadnjem vremenu ih uopste nema skoro.
Svaki clan bi imao svoju grupu gde bi oni isli zajedno i obavljali svoj posao na primer ( Grafitti team, State Object napad , Tajne )
Takodje bi napravio turnir svojoj organizacija za najaktivnje clanove nekih grupa.
Svake nedelje ce se HC gledati aktivnost njih i najaktivnija grupa ce osvojiti odredjenu nagradu bilo to RankUP , Bonus.


Rankovi:

1. Suspend
2. Youngster
3. Dealer
4. Supplier
5. Capo
6. Grafit team
7. Grafit team lider
8. Corner Boss
9. Turfer
10. Enforcer
11. O.G.
12. Co-Leader
13. Leader

Hvala na izdvojenom vremenu za citanje moje prijave.
 

Fico Moncler

Player
Player
Joined
Aug 8, 2022
Messages
961
Prihvaceno
intervju ce se odrzati u petak (17.11) u 19:00h, budite u cekaonici na Grand RP discordu u to vrjeme​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom