Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader Aplikacija za Blood Street Gang I Nani Oker

Rejected
Status
Not open for further replies.

Nani YBD

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
294
Informacije

1. Vaše ime IRL:
Luka
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4-5h
5. Vaš Discord: akulce
6. Vaše ingame ime: Nani Oker
7. Vaš ID: 14572

Dodatne informacije

1. Lider za.....:
Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1 Kao prvo bih htio biti leader ove posebne organizacije jer je na meni ostavila veliki utjecaj od moga pocetka igranja na ovom projektu, a to podrazumijeva da poznajem
pravila same organizacije vise nego itko, poznajem pravila opcenito za kriminalne organizacije isto tako i geto pravila

2.2 Kada bih dosao na poziciju leadera ove posebne organizacije organizacija bi bila bolja nego ikada. To znaci da bih drzao svoje ljude na mjestu gdje spadaju, nebih davao nekome rank up samo zato jer se jednom pojavi na akciji ili me moli za rank, rankovi bi bili zasluzeni i pravedno podjeljeni, takodjer kada bih ja preuzeo organizaciju ona bi bila prepuna clanova koji ne krse pravila.

2.3 Smatram da sam spreman preuzeti ovakvu odgovornost na sebe zbog mojeg prijasnjeg iskustva u svim kriminalnim organizacijam u koji sam i ponekad bio High Command-a i zbog mog nedavnog iskustva u administraciji sa kojim poznajem sva pravila ovog projekta.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1 Kao prvo svi moji clanovi bi bili ispitani od strane mene ili mojih zamjenika pri ulasku u organizaciju kako bi bili sigurni da ova organizacija sa nicime ne ubija rp dozivljaj

3.2 Svi moji zamjenici bili bi najiskusniji ljudi koje je moguce pronaci, a to podrazumjeva da nikako nebih dao novom igracu poziciju co-leadera koji niti ne poznaje pravila

3.3 Bili bismo aktivni sa svim kriminalnim aktivnostima kao sto su FZ raidovi, Gunstorovi, Talacke situacije itd...

3.4 Imao bih aktivnu ekipu turfera

3.5 Postivao bih naravno sva pravila za leadere

Rankovi u organizaciji:
13. Red Boss
12. Red Deputy
11. O.G
10. Turfer
9. Ghetto Cleaner
8. Shootcaller
7. Graffiti Team Leader
6. Grafitti Team
5. Gangster
4. Street Soldier
3. Baby Gangsta
2. Newbie
1. Lookout
 

Fico Moncler

Player
Player
Joined
Aug 8, 2022
Messages
961
Prihvaceno
intervju ce se odrzati u petak (17.11) u 19:00h, budite u cekaonici na Grand RP discordu u to vrjeme​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom